Neužmirštamos Keistuolių teatro dainelės

Neužmirštamos Keistuolių teatro dainelės

20. Apr 2010, 10:00

 

Martynas nemėgsta klausytis vaikiškų dainelių, kai tik įjungiu, jis šaukia "ne ne ne", todėl tenka ieškoti užsienietiškos ir nevaikiškos muzikos, kurią mielai klauso.

 

Bet jis dar mažas, todėl vis galvojau, kaip pripratinti prie jo amžiaus muzikėlių. Tada prisiminiau, kad mes maži mėgome Keistuolių teatro daineles.

 

Pabandžiau ir Martynukui jų paieškoti. Ir jam patiko. Jis mielai ne tik klausosi, bet kartu bėga, ploja ir kartoja, jam suprantamus žodžius. Dabar jis tikras Keistuolių teatro fanas.

 

Ryte vos pramerkia akytes ir sako: "Bie, Bie"(tai būtų bėga bėga - dainelė "Aukštyn kojom") ir taip galėtų visą dieną žiūrėti, ir nepabostų.

 

Džiaugiuosi, kad radau tai, kas jam patinka, o kartu ir moko. Žiūriu į Martyną ir prisimenu savo vaikystę, kai buvome pametę galvas dėl jų, o šiandien ir mano kleckas tokiu tapo.

 

20. Apr 2010, 10:56

aciu ieskosime 😀

20. Apr 2010, 10:43

as ir ieskojau, tai sake, senu 1989-1999m nera dvd irasu, tik cd, o naujesniu yra dvd, pirkti maciau bomboje. mes klausome butent senuju daineliu. o cd sesuo nupirko, galesim sukti nesustodami😀

20. Apr 2010, 10:18

mums irgi patinka keistuoliu daineles ,mes tsisiuntem yotube,tik gaila,kad yrasai prasti 😀 gal kas zinote is kur gauti geresniu?