Manau, reikėtų šį konkursą išplėtoti, juk mūsų vaikučiai moka ne tik šokti, bet ir dainuoti ar kokius nors triukus atlikti.
Todėl siūlau naują konkursėlį pavadinti ''Mažieji MK talentai''. Vyresni vaikučiai galėtų pademonstruoti savo vaidybinius sugebėjimus ar deklamavimo įgudžius.
Emilija
MK: Gerą mintį, Emilija, davei :) Ačiū. Žinoma, galima išplėsti šokių konkurso ribas iki talentų konkurso, kuris gali tęstis ir tęstis...Nes neabejoju, kad visos turite talentingų vaikučių.
Taigi, jei sutinkate, galiu paskelbti naujo konkurso pradžią ir pažiūrėsime, kaip mums seksis. Jei bus daug norinčiųjų, tuomet konkursą pratęsime...
Konkurso sąlygos
- Atsiųskite pasakojimą apie vaikučio kažkokį talentą (sugebėjimą) su foto ar video (jei tai eilėraščio deklamavimas ar vaikučio dainelė) per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi"
- Būtinai pristatykte savo atžalą - vardas, amžius, kada pastebėjote vaiko talentą (tikrai įvairaus amžiaus vaikučiai turi vienokį ar kitokį nerealų sugebėjimą :) tik reikia pastebėti).
Gal kažkuris gražiai skaito, piešia, šoka, gal gražiai sutvarko kambarį ar ...na jūs tikrai, mamos ir tėveliai geriau žinote, ką vaikas sugeba, ar ne.
Konkursas vyks iki rugpjūčio 20 d.
Apdovanosime įdomiausius, šmaikščiausius, juokingiausius, neįtikėčiausius...-iausius talentus šiais prizais.
PRIZAS - prekyboje jau pasirodžiusios sauskelnės-kelnaitės Huggies® Little Walkers® naujoje pakuotėje!!!!
Huggies® Little Walkers® – idealios sauskelnės-kelnaitės ilgiems pasivaikščiojimams ir nakties miegui. Jos puikiai sugeria skystį ir nevaržo kūdikio judesių. O kad judriam mažyliui jas labai lengva pakeisti, tuo įsitikinti galite patys!

SĖKMĖS!
😃
Šaunu tifer 😀
aciu robke uz issamu paaiskinima.nusiunciau jau,tai jei pavyko tai gerai.
*seiliu
maniskis is eiliu burbulus pucia 😃 tik kaip pagauti ir nufilmuot ji tai darant 😃
Deimante gal netyčia laiškutis pradingo 😉
Ir vėl prizai . . . mano mažius, kad ir nebenešios sauskelnių, tai nereikš, kad nedalyvausiu, nes man nebenaudinga. Dalyvausiu ir toliau, nes smagu parodyti savo mažiuką, savo pačios gebėjimus, galų gale smagu pamatyti kitus mažylius, ir pasigėrėt 😉 O dovana simboliška, tikrai tai neturėtų tapti tikslu. Beto net ir kai nenaudosime jei kada laimėsim, rasim kam padovanoti 😉
Indrex turi omeny dar nevaikštančius mažiukus kaip jos Mantas, tad konkursai mažiukam tokiem ir maudynės, ir šokiai, ir gerber 😉 Tad mažiukam daugiau, nei vyresnėliam, o vyresni tai skaitau jau nebe metinukai ar dviejų metukų, o jau virš trijų metų, nes iki trijų dar mažylis skaitos 😉 Bet ir mažiukai gali pasireikšti juk, mažu moka tai ko kiti nemoka 😉
o man atrodo kad maziems kaip tik maziau konkursu juk dideli ir piese, ir soko ir siaip viska dare😀
oi, kiek mažieji turi talentų😀.Mano draugės mergytė taip moka juoktis ir lambadą šokti, kad niekas gal neprilygtų😀
O ka gi mazylis gali ydomaus parodyti po kambari paroplineti? 😃 manau cia tik didesniems...
kaip man patinka kai maziukai eilerastukus deklamuoja, jie tjp mielai, is visos duseles tai daro😀tikiuosi pamatysiu ne viena deklamuotoja😀
Mano pypliukas dūdelę gavo dovanų (tiksliau jam ji labai patiko, kai lankė dėdę savo 10m tai atidavė jam), tad "dūduoja" kaip moka 😃 Kas žino gal tai maža pradžia 😀
o geras konkurselis pasirodysim mes.dukra muzikos mokykla lanko ir dainuoja,sunus breika pasoks 😃
bus idomu paziureti 😀
Na mažutėliai dar temoka šypsotis, grimasas daryti . . . vyresnieji galės pasireikšti 😀 ŠAUNI idėja 😉
Tifer turi pirma prisiregistruoti čia www.youtube.com. Ten keliami video. Pradžiai užsiregistruoki. Tada matysi atsradusį profilį, ten bus parašyta MY VIDEOS arba UPLOAD VIDEO reiškia įkelti video. Na ten nuspaudusi pasirenki video iš savo kompiuterio ir tada jį užkrauna. Apačioje būna parašyta (po video) EMBED, ant jo nuspaudi ir pasirenki 385 - 480 ir atsiradusį ilgą kodą įrašai kai siunti per MK mygtuką, kur parašyta EMBED (nukopijuoji jį visą ir įklijuoji). O kur pats tekstas tavo parašytas per MK mygtuką pabaigoje įdedi nuorodą iš youtube (viršuje kur juosta yra ir joje adresas internetinis būna tai jį nukopijuoji ir taip pat įklijuoji savo teksto apačioje).
Tik man kažko jau savaitė neina įkelti, maudynių konkursui siųsti ☹ teks be video atsiųsti man 😀
reikia pirmiausia video savo ikelti į yotuba, tada nukopijuoti EMBET koda į MK migtuke esančią vietą.
noretume sudalyvaut,tik nemoku video filmuko siusti.kas galetu man padet?