Mažylių maudynių FOTOALBUMAS + trys laimėtojos

Mažylių maudynių FOTOALBUMAS + trys laimėtojos

05. Apr 2019, 15:15 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Ačiū visoms, dalyvavusioms mažylių maudynių FOTOkonkurse. Visas nuotraukas, kurios buvo atsiųstos portale ir Facebooke, sudėjome į fotoalbumą!

Mamatest Maudytis smagu

Ingridavik Mažoji undinėlė

Raudona braškė Maudynių evoliucija

PRIZAI

"Naujoji Ringuva" net trims laimėtojoms dovanoja TINDI maudynių priemonių rinkinį!

TINDI prausiklis ir vonios putos vaikams su alavijų ir medaus ekstraktais (500 ml)

Pagamintos iš natūralių medžiagų, sudėtyje nėra SLES ir SLS, parabenų, alergizuojančių kvapų ir dažiklių. Praturtintos alavijų ir medaus ekstraktais, kurie ramina, drėkina ir minkština jautrią vaiko odą. Sudėtyje naudojamos švelnios, gausiai putojančios medžiagos, kurios pašalina nešvarumus ir mažylio maudynes paverčia smagiu nuotykiu.

TINDI šampūnas vaikams su ramunėlių ir medetkų ekstraktais (210 ml)

 

Šampūnas kūdikiams ir vaikams nuo 0+ metų TINDI su ramunėlių ir medetkų ekstraktais, kurie ramina galvos odą, saugo nuo uždegimų. Sudėtyje naudojamos švelnios medžiagos, kurios pašalina nešvarumus ir suteikia plaukams purumo. Sudėtyje esantys natūralūs ramunėlių ir medetkų ekstraktai ramina galvos odą, plaukučiams suteikia švelnumo bei purumo. Tinka naudoti kasdien.

TINDI muilas vaikams be kvapių ir dažančių medžiagų ypač jautriai odai

Tualetinis muilas vaikams TINDI pagamintas iš aukštos kokybės augalinės kilmės žaliavų – priešuždegiminių, drėkinančių, maitinančių bei tonizuojančių savybių turinčio palmių aliejaus ir palmių branduolių aliejaus, kurio cheminė sudėtis yra artima odos lipidiniam sluoksniui, todėl idealiai tinka kūno priežiūrai ir užtikrina gerą muilo putojimą. Muilas yra 100% natūralus, sudėtyje nėra kvapių ir dažančių medžiagų, parabenų. Natūralus priedas lanolinas atsakingas už drėgmės pusiausvyrą odoje, todėl nusiprausus nejaučiame tempimo, sausumo. Rekomenduojamas net pačiai jautriausiai odelei.

Po TINDI dovanų komplektą gauna Raudona braškė, Ingridavik ir Viktorija Šapovalova!

Sveikiname!