Mano mergaitėms patinka tik senoji animacija

Mano mergaitėms patinka tik senoji animacija

28. Aug 2010, 08:00

Pagaminau mergaitėms pusryčius ir jos žiūrėdamos "Simpsonus" valgė. O Gelminė ir sako: "Mamyt, prašau, įjunk Čipolino nuotykius". Ir pagalvojau: "Jos visai nežiūri vaikiškų filmukų, rodomų lietuviškų televizijų".

 

Mano mergaitėms patinka tik senoji animacija.

Netgi Šreko ar Žaibo Makvyno beveik nežiūri. Joms įdomiasia "Mažylis ir Karlsonas", "Na, Palauk", "Miegančioji gražuolė", "Pepė Ilgakojinė", "Čipolinas", Buratinas" ir ypač "Trise iš Rūgpienių kaimo"!

 

Nuo auksinės senosios animacijos net aš negaliu atsitraukti!!! Kaip įdomu pasižiūrėti. Visi filmukai mokantys, niekas nesišaudo, nesimuša.

 

O Jūs, ar perkate savo vyresniems vaikams DVD su senąja animacija?

 

Kokius filmukus mėgsta Jūsų mažieji?

Beje, Atėnėi (2 m.) aš dažniau rodydavau "Teletabius", "Mažylius" ar "Paslapčių sodą", bet visai nesenai supratau, kad jai daug įdomiau Senoji animacija. Ji puikiai žino, kas yra "Rūgpienių kaimas" ar "Čipolinas".

 

Ir tikrai rekomenduoju visiems įsigyti filmuką "Trise iš Rūgpienių kaimo". Kažkas fantastiško!!! Kalba lietuviškai, bet įgarsintas tokiomis pačiomis intonacijomis kaip rusiška versija. :)

 

03. Oct 2010, 11:00

Na o mano atžalėlės tai žiūri įvairius filmukus.

28. Aug 2010, 17:44

O nuo kokio amžiaus maždaug galima vaikams pradėt leisti žiūrėti filmukus?

sun sun 28. Aug 2010, 14:50

oho kokia didele kolekcija 😀 😉

28. Aug 2010, 10:34

gaila ,bet vaikai nelabai domisi senaja animacija,draugė mano sūnui gimtadienio proga būk draukiškas kaip katinas LEOpoldas,tai jos sūnus paklausė kas jis toks.

neri neri 28. Aug 2010, 09:25

maniškės labai mėgsta ,,Na palauk '',net mažoji ,aišku žiūri ji ir ,,Teletabius '',dar turim apie voveriuką kur namų ieškojo ,pamiršau pavadinimą 😃

28. Aug 2010, 09:00

Sveiki. Mano vyresneliui irgi labai patinka senoji animacija ypac 'na palauk' ar obuoliu maisas,dar patinka funtikas ir agurkai,po to kai paziuzi sako,mama berniukas negerai dare,nes voge agurkus,reike paparsyti!
nemanau,kad siandienos filmukai moko vaikus gerumo,mandagumo,saziningumo,ten tik musasi,zudo,argi tai vaikam? jei galeciau,uzdrausciau tokius filmukus.
va dar viena laidele,kuria leidziu ziureti,tai gustavo enciklopedija,labai patinka,kai valgyt daro ir po to ragaudamas nugriuna!😀
as tik uz senaja animacija maziesiams:😀

28. Aug 2010, 08:36

mano dar per maza,kad isikirstu i esme tai jai dar pokolkas teletabiai,paslapciu sodas ir mazyliai patinka,nes jie spalvingesni 😉