Mamos pataria: sveikų patiekalų receptų idėjos mažyliams (1)

Mamos pataria: sveikų patiekalų receptų idėjos mažyliams (1)

16. Sep 2021, 09:59 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Jūsų mažylis jau tiek paaugo, kad pasirengęs pažinti naujus skonius? Puiku, bet kartais tenka nemažai pasukti galvą, kuriant visus naujus patiekalus mažajam ragautojui. Jei kartais pritrūkote idėjų, pateikiame kelias receptų mažiesiems rekomendacijas.

Pasisemkite įkvėpimo iš kitų mamų patarimų dėl sveikų ir skanių patiekalų vaikams iki pusantrų metų.

Makaronai su daržovių piurė

Išvirkite makaronus, kokius mėgsta mažylis. Tuomet papriką, pomidorą, cukiniją patroškinkite arba pagarinkite. Viską sutrinkite ir užpilkite ant išvirtų makaronų. Jei mažylis mėgsta, galite pagardinti krapais, aliejumi ir minimaliai padruskinti. 

Garintų daržovių tyrelė

Naudokite tokias daržoves, kuras vaikas jau valgo. Tarpusavyje labai tinka saldi bulvė, pastarnoko gabaliukai ir žalieji žirneliai. Jas visas pagarinkite, tuomet daržoves sutrinkite. Galima pagardinti aliejaus šaukšteliu.

Bulvė su moliūgu ir morka

Imkite nedidelį kiekį daržovių - vieną bulvę, nedidelį moliūgą ir morkytę. Galima jas išvirti arba pagarinti, tada sutrinkite su trupučiu tyro, pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus. Ir viskas.

Trintas bananas su obuoliu

Reikės vieno nedidelio, prinokusio banano ir obuolio. Bananą tiesiog sutrinkite šakute iki košelės konsistencijos, o obuolį patroškinkite ar pagarinkite. Viską sumaišykite ir duokite mažyliui po šaukštelį ragauti.

Triušienos troškinukas

Reikės triušienos, saldžios bulvės ir cukinijos. Mėsytę išvirkite, paskui sumalkite, o daržoves virkite arba garinkite. Jei mažylis jau valgo gabaliukais, tuomet netrinkite iki tyrės konsistencijos, o leiskite jam pačiam kramtyti.

Skanaus!

PHILIPS AVENT sveiko kūdikių maisto įrenginys „Keturi viename"!

„Philips Avent“ sveiko maisto kūdikiui ruošimo įrenginys padės paruošti namuose skanius patiekalus pagal jūsų kūdikio poreikius.

Gaminkite sveikai naudodami unikalią gaminimo garuose technologiją

Garuose pagamintas maistas yra sveikas. Pritaikius mūsų išskirtinę technologiją garai cirkuliuoja iš apačios į viršų, kad visi produktai būtų tolygiai gaminami neverdant. Išsaugomos naudingosios medžiagos, tekstūra ir gaminimo skysčiai, kad produktai būtų tinkami smulkinimui maišytuvu.

Gaminkite garuose ir smulkinkite naudodami vieną indą

Čia rasite viską, ko jums reikia, kad paruoštumėte maistingą kūdikio maistą naudodami vieną indą. Paruoškite produktus garuose, nukelkite indą ir jį apvertę užfiksuokite, o tada smulkinkite, kol gausite norimos konsistencijos masę.

Kiekvienam etapui, pradedant tyrelėmis ir baigiant gabaliukais

Nuo nepriekaištingai susmulkintų vaisių ir daržovių, iki produktų derinių su mėsa, žuvimi ir ankštinėmis daržovėmis, pasiūlant stambesnės tekstūros maistą. Šis mūsų „keturi viename“ sveiko kūdikių maisto įrenginys bus naudingas kiekviename etape.