Maudynės su Huggies® Little Swimmers: registruokitės į testavimą

Maudynės su Huggies® Little Swimmers: registruokitės į testavimą

12. Jul 2018, 00:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Kai tik pasitaiko geras oras ir termometro stulpelis rodo bent 22-23, puiki proga mažiesiems pasipliuškenti bent pripučiamame baseine prie namų :) Tačiau bet kuriuo metu ir oru galite su šeima padūkti viešuose sporto klubų ar SPA baseinuose.

O kaip gi maudynės be specialių, maudynėms skirtų vienkartinių kelnaičių Huggies® Little Swimmers®?! Jas norime duoti išbandyti keliems vaikučiams bei lauksime išsamių įspūdžių su nuotraukomis!!!

Vandenyje šios sauskelnės-kelnaitės neišsipučia, mažylis su jomis jaučiasi patogiai ir gali laisvai judėti. Kelnaitės su linksmu Disney/Pixar dizainu - su žuvyte Dori neabejotinai patiks kiekvienam mažajam plaukikui ar plaukikei.

Vasarą paplūdimyje maudynių kelnaitės Little Swimmers® apsaugos mažylį nuo smėlio ar purvo, o baseine, vandens parke ar kitų vandens procedūrų metu vienkartinės kelnaitės apsaugos nuo "mažo ar didelio reikaliuko" patekimo į vandenį, tad tėvai gali būti ramūs.

 20170716232229-37811.jpg

Mamos kalba, kad šios maudynių kelnaitės netrina mažylio kojyčių, jos "kvėpuojančios", neišsipučia vandenyje ir turi vasariškai linksmą dizainą. Elastiniai Little Swimmers® kelnaičių šonai leidžia mažyliui vandenyje laisvai judėti, kelnaites lengva pakeisti šonuose esančių lipdukų pagalba.

20170716232244-12583.jpg

Vykdami į baseiną, vandens parką, vandens procedūras, paplūdimį ar keliaudami į kurortą, nepamirškite pasiimti Little Swimmers®!

Kadangi yra įvairių dydžių, mažyliai galės jomis naudotis jau nuo pat gimimo.

20170716232302-57250.jpg

Dydžiai:

Nuo 2 iki 3 dydžio arba 3 - 8 kg

Nuo 3 iki 4 dydžio arba 7 - 15 kg

Nuo 5 iki 6 dydžio arba 12 - 18 kg

NORINT PRETENDUOTI Į TESTAVIMĄ, e-paštu redakcija@mamyciuklubas.lt rašykite:

-laiško temoje - Swimmers testavimui

-Koks vaikučio svoris?

-Ar esate bandę Huggies Little Swimmers anksčiau?

-Ar esate pasiryžusios 2 savaičių eigoje parašyti išsamų atsiliepimą su nuotraukomis - kaip mažylis pliuškenasi su šiomis kelnaitėmis?

Su atrinktomis mamoms susisieksime asmeniškai kitą savaitę e-paštu.