Kokios žolės ar smilgos pavojingos vaikams ir suaugusiems?

Kokios žolės ar smilgos pavojingos vaikams ir suaugusiems?

06. Jul 2010, 08:00

Kai laukiausi dukrelės pernai buvau stipriai išberta nuo tujų, mat tada jos buvo labai nuodingos. O šiemet, kai šeimyna pagausėjo, noriu visko išsiklausinėti, nes noriu vaikučiui tik gero :)

 

Mamytės, prašau papasakokite, prie kokių žolių, žolynų ir kitokių augalų neleidžiate lįsti savo vaikučiams. Kokie šiuo metu yra pavojingi augalai?

 

Ačiū, pasidalinkite patirtim :)

 

Štai mamos Rimos naudingas straipsnis apie nuodingus augalus: nuodingi-augalai-aplink-mus/

 

06. Jul 2010, 17:23

fe ne virziu suklydau yra kitos uzauga iki 5 ilgio baisu

06. Jul 2010, 17:21

svarbiause virziu neliest jos nudegina oda gali ten iki pusliu

06. Jul 2010, 16:52

Mane anksčiau berdavo pavasarį, alergija buvo, bet nežinojau nuo kokių žolynų, tad tekdavo labai saugoti rankas ir veidą. Vėliau ta alergija tiesiog pranyko . . .

laurora laurora 06. Jul 2010, 10:02

man tai buvo nutike taip: pries kelis metus mama is sodo kaimynes parsinese visokiu geliu pasisodinti. na, viena buvo ne is graziuju, bet labai auksta (apie 2 m), plati ir tiko pridengti po nameliu esantiems rakandams. rudeni reikejo ja israuti ir isnesti siukslynan. dirbau su pirstinem guminem, bet nesant gele glaudesi prie nuogos odos. po dienos atsirado niezulys, o po dar vienos... issikele dideles vandeningos pusles. nezinau, kaip ta "gele" vadinasi. zinau tai, kad ji sketiniu seimos ir auga miskuose apie 2 metrus. jos sultys sukelia pusles ant odos (kaip nudeginimus)