Koks sporto užsiėmimas tinkamiausias 2-3 metų vaikui? Konsultuoja kineziterapeutė

Koks sporto užsiėmimas tinkamiausias 2-3 metų vaikui? Konsultuoja kineziterapeutė

22. Jun 2018, 09:30 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Iš Marinos laiško:

Sveiki,

Patarkit, koks sportas ar mankšta naudingiausia 2-3 metų berniukui ir kodėl?(gal gimnastika, baseinas ir t.t.) Norime pradėti lankyti ką nors, ką patartumėte?

Konsultuoja masažistė, kineziterapeutė Viktorija Paltanavičiūtė:

Sveiki,

Negalėčiau išskirti būtent kažkurios sporto šakos ar konkretaus užsiėmimo. Kiekviena, judėti priverčianti veikla yra naudinga. Kiekviename amžiaus tarpsnyje yra svarbios visos raumenų grupės, negalima išskirti tik kojyčių, rankyčių, nugarytės ir t.t.
 
Aš rekomenduočiau, jeigu turite galimybę, aplankyti keletą užsiėmimų ir pažiūrėti, kas patinka Jūsų mažyliui. Nes, pavyzdžiui, baseinas - taip, tai tiesiog puiki mankšta visoms raumenų grupėms. Tačiau, jeigu mažyliui būti vandenyje nėra malonu, į užsiėmimus jis keliaus nenoriai, užduotis atlikinės nenoriai ir t.t. Ir tai galioja viskam - vieni mėgsta bėgioti, kiti kopti, plaukti... 
 
Taigi, išsirinkite patį mėgstamiausią užsiėmimą, tai teiks malonumą Jūsų mažyliui ir Jums, nes galėsite stebėti laimingą, su užsidegimu atliekantį užduotis ir stiprėjantį bei tobulėjantį vaiką. O jis mėgausis ir stiprės.
 
Sėkmės.
 
20180621164152-38380.jpg
Ekspertai

Viktorija Paltanavičiūtė

vaikų kineziterapeutė, www.viktorijosmasazai.lt
Viktorija Paltanavičiūtė in-vecaku-skola