Kleenex Balsam konkursas: dovanos trečiosios savaitės laimėtojai

27. Feb 2012, 11:00

Liko paskutinė konkurso "Mamų patarimai sveikatos klausimais" savaitė. Ačiū visoms mamytėms, kurios taip aktyviai dalyvauja visuose konkurso etapuose. Šiandien renkame ir apdovanojame praėjusios savaitės laimėtoją.

 

Praėjusios - trečiosios konkurso savaitės užduotis buvo - parašyti liaudies patarimus apie naminius nuovirus, arbatas, įtrinimus, voneles ar inhaliacijos – apie viską, kas jums ir jūsų šeimai padeda kovoti su peršalimu.

 

Reportažus su patarimais atsiuntė šios mamos:

 

Utopija 

Belacka

Linestra

Braskyteana

Mazzena1

Ausrinere

 

Ačiū jums visoms. Visi šiame konkurse atsiųsti jūsų patarimai bus surinkti į vieną e-knygą "Mamų patarimai sveikatos klausimais" ir jie, žinoma, kovos dėl pagrindinio KLEENEX prizo.

 

O šiandien išrinkome dar vieną savaitės nugalėtoją - tai NIJOLĖ (belacka)

Mūsų arbatos ir kompresiukai

 

 

 

Šios savaitės prizas

 

 

 

Kleenex® Balsam (1 didelė ir 1 maža pakuotė) – dermatologiškai patikrintos servetėlės su ramunėlių balzamu. Naudojant jas nosis pasidengia apsauginiu ir mikroskopiniu balzamo sluoksniu. Ramunėlių balzamas padeda apsaugoti nosies odą nuo paraudimų slogos atveju.

 

Kleenex® Balsam Fresh (1 didelė ir 1 maža pakuotė) taip pat turi apsauginį ramunėlių balzamą ir gaivų mentolio aromatą, kad būtų lengviau kvėpuoti.

 

 Laukite paskutinės konkurso savaitės užduoties!

29. Feb 2012, 10:02

Dekui 😀

27. Feb 2012, 18:41

Sveikinimai, tikrai labai daug naudingų patarimų atsiuntė ši mamytė 😉 😀

27. Feb 2012, 12:10

sveikinu 🎉 🎉 🎉

27. Feb 2012, 11:40

Oi kaip smagu. Pirma karta kazka laimejau. Valio! Sekmes kitoms 😀

27. Feb 2012, 11:37

Sveikinimai 😀 🌷 🎉

27. Feb 2012, 11:02

sveikinimai 🌷