Rašyk klausimus kineziterapeutei Viktorijai apie mažylių raidą ir vystymąsi!

Rašyk klausimus kineziterapeutei Viktorijai apie mažylių raidą ir vystymąsi!

17. Jan 2018, 08:00 Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt

Nuo šiol aktyviai galite siųsti klausimus ne tik akušerei, žindymo specialistei Ievai Girdvainienei, psichologei Sonatai Vizgaudienei, bet ir vaikų kineziterapeutei Vitktorijai Paltanavičiūtei, www.viktorijosmasazai.lt

Kviečiame siųsti klausimus apie viską, kas susiję su vaikučių vystymuisi ir raida: raumenų tonusą, vartymąsi, sėdėjimą, vaikščiojimą, masažus, pirmąją avalynę ir pan.: redakcija@mamyciuklubas.lt (laiško temoje būtinai įrašykite KLAUSIMAS KINEZITERAPEUTEI)

O štai keletas pačios Viktorijos žodžių apie save:

20180116164257-44902.jpg

"Esu baigusi kineziterapijos studijas Vilniaus kolegijoje, vėliau tobulinau savo žinias "Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centre", taip pat praktikavausi "Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose", ten susipažinau su neįgaliais, tam tikrų problemų turinčiais vaikais.

Jau daugiau negu 7 metai dirbu su vaikais nuo 1,5 mėnesio. Atlieku masažus ir mankštas mažylių namuose, tai patogu ne vien tik mamytėms, bet ir mažyliams. Mamytėms nereikia kartu su mažyliais keliaut į lauką per didelius šalčius, kažkur skubėti ar slėptis nuo netikėtai užklupusio lietaus. Be to mažyliai namuose  jaučiasi jaukiau ir drąsiau, nes procedūra atliekama jų jau pažįstamoje, ištyrinėtoje ir dažniausiai labiausiai mėgstamoje vietoje.

Vizito metu mokau mamytes, kaip taisyklingai atlikti mankštelę ar daryti masažą, tam, kad po mano apsilankymų jos pačios galėtų viską atlikti namuose, nes tik bendru darbu pasiekiami geriausi rezultatai. Taip pat visada patariu mamytėms kaip taisyklingai nešioti, guldyti, keisti sauskelnes, kaip skatinti ir mokyti savo mažylius greičiau vartytis, ropoti, sėdėti ir t.t. 

Atlieku vibracinius masažus užklupus kosuliui.

Mamytės, nešiojančios savo mažylius, dažnai jaučia nugaros skausmus ar viršutinės nugaros dalies raumenų įtampą, todėl po vaikučio masažo stengiamės atrasti laiko bent keliems lengviems pratimams tam, kad ne vien tik mažyliai, bet ir jų mamos jaustųsi puikiai.

Su šypsena,
Viktorija"

Ekspertai

Viktorija Paltanavičiūtė

vaikų kineziterapeutė ir masažuotoja www.viktorijosmasazai.lt
Viktorija Paltanavičiūtė in-vecaku-skola

taip, ji puiki kineziterapeutė ir labai mielas žmogus 😀