Kepurytės, skirtos rudeniui, nėra labai šiltos. Mezgiau jas iš medvilninių siūliukų. Megzti visai paprasta.
1.Žalią kepurytę mezgiau trikotažo raštu: gerosiomis geroje pusėje ir išvirkščiosiomis blogoje pusėje.
{pic:zalia}
Mezgiau virbalais su „žilka“. Numezgus reikiamą aukštį, keturiose vietose pradėjau suimti po 2 akis kiekvienoje eilutėje, kol liko 8 akys, per kurias pervėriau siūlą ir sutraukiau. Kraštelį apnėriau vąšeliu, nunėriau atskirai paprastą gėlytę ir prisiuvau.
2.Juodą kepurytę mezgiau taip pat, tik raštelį išmezgiau.
{pic:juoda}
Tai paprastos pynutės (sukryžiuotos 6 akys), kurias paskirsčiau maždaug vienodais tarpeliais. Kraštelį taip pat apnėriau vąšeliu ir prisiuvau nunertas gėlytes.
3.Rausva kepurytė ir šalikėlis.
{pic:susaliku}
Nerta taip pat, tik pabaigoje nenulaidinėjau akių, mezgiau ilgesnę ir surišau raištelių kraštleį, taip pat apsiuvau nertomis gėlytėmis. O šalikėlį mezgiau:1 geroji, 1 blogoji akimis. Apanėriau „vėžlio“ žingsneliu.
4.Šią rožinę kepurytę megzti pradėjau nuo raištelių, uždėjau po 8 akis (siūliukai medvilniniai, ploni),
{pic:rausva}
mezgiau maždaug 15 cm, ir pradėjau platinti iš kraštų (kas antra eilė po 2 akis). Viduryje mezgiau pynę gerosiomis akimis (6 akys, 3 akys sukryžiuoji kairėje su kitomis 3 akimis).
Platinant pynių daugėja, tarp jų dariau 2 išvirkščių akių tarpelį. Numezgus 3 cm, įjungiau abu raištelius, pridėjus 26 akis (čia bus kakliukas, nugarinė dalis), paskirsčiau pynutes maždaug vienodu tarpeliu, pamezgiau kokius 3 cm ir tada sujungiau priekinę dalį (kur bus kaktytė), pridėjau 36 skis.
Visą kepurytę toliau mezgiau virbalais su „žilka“ pynutėmis, iki pat viršaus nesiaurinant. Numezgiau kiek ilgesnę ir viršų susiuvau. Padariau „kutosiukus“ ir prisiuvau kepurytės kraštuose. Viduje dar įsiuvau medžiagėlę, kad būtų šilčiau. Jeigu kam nors neaišku, prašome klausti, visada padėsiu.
{pic:melyna}
{pic:violetine}
Emilytės mama Diana Kviečinskienė
aciu😀
Gražios😀
nesupratau ,kaip ji mano nuotrauka ikele😃😃😃
man rodo kad tokia pacia nuotrauka ir regina ikele 😀
super kepurytes 😀 ,reikes ir man pabandyti nusimegzti
labai gražios kepurytes
nfmltwaj http://mrefqjxb.com oxlhtjda eobzxmou [URL=http://epaouqma.com]kyyeeryt[/URL] http://aromxwqt.com">mzobngbt
cWicK6 http://uthzfvmhfohi.com/">uthzfvmhfohi, [url=http://ttgyrycuurky.com/]ttgyrycuurky[/url], [link=http://fcrqmnxmtkpd.com/]fcrqmnxmtkpd[/link], http://mdvklohxbisv.com/
kokios gražios, super!
zalia labai patiko. ir pati nesiociau😉
mamyte, kaip grazu..........😉 saunuole saunuole
tikrai labai grazios kepurytes😀sauni mamyte,kad taip sugeba
Labai gražu 😍 Nu šaunuolė mamytė!!
saunuole mamyte, tikrai labai grazios kepurytes😀
nu grazu 😀
GRAŽI KOLEKCIJA
Nuostabios kepurėlės 🌷
labai grazios kepurytes saunuole mamyte
Saunuole Diana 😀 Visos kepurytes superines... Skoningos ir isbaigtos iki galo. Laiminga Emilyte, kad turi tokia mamyte 😉
jazus net pavydas ima kaip taip zmones moka nu kas kas o kepures man visaj neiseina☹