Kas saugiausia vaikui maudytis - ratas ar čiužinys

Kas saugiausia vaikui maudytis - ratas ar čiužinys

29. Apr 2010, 09:10

 

Artėja vasara, važinėsim prie ežerų ir norėčiau sužinoti, kokia geriausia priemonė vaikui maudantis - ar apsaugos ant rankų, ratas ar čiužinys?

 

Planuoju Kajui nupirkti ratą, kuris skirtas mažiems vaikams su dviem skylutėm kojomis, gal kas tokį turite, kokia jūsų nuomonė apie tokį ratą?

 

Rasa Karlonienė

29. Apr 2010, 11:37

as ir tik lemianem pritariu 😀

29. Apr 2010, 11:19

Mes tai laukiam akcijų 😃 Prieš vasarą dažniausiai būna ant visų pripučiamų vandens reikmenų 😃 Šiaip pirksime baseinuką kieme, kad turėtų, o dėl rato ir apsaugų dar neapsisprendėm. Bet kai galvoju apie plaustuką kur arba su skylėm kojom, arba be jų.

29. Apr 2010, 11:13

del rato nezinau,o dar saugu yra pripuciama liemene,tik,kad nebutu per didele.

29. Apr 2010, 10:17

mes toki turim, super...
vaikas sedi jame , gali gerai isikibti(turime su anciuku priekyje ir zaisliuku) ir saugu ir vaikui idomu..yra dar tokia virute, kurios pagalba mes ji tempiame ...manbo dickiui jis labai patiko..😀

tifer tifer 29. Apr 2010, 09:18

mes turejome.nemokantiems plaukti vaikams drasiau eiti i vandeni su apsaugos priemonem,tais ratais,rankovytemis ar ciuziniais.bet ne viena priemone nera tokia,kad nereiketu buti salia.ir su tuo ratuku gali apsiversi ir nuociuzinio nukristi.visgi saugiausia kai salia buna tevai ir patys prilaiko vaikucius.mano dukryte i ta rata ilindus vistiek viena neidavo maudytis,sededavo ant kranto,na nebent baseine kur nera jokios sroves,nejudantis vanduo