Kaip pasiruošti Velykoms su pačiais mažiausiais?

Kaip pasiruošti Velykoms su pačiais mažiausiais?

30. Mar 2018, 10:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Pasiruošimas Velykoms paprastai yra vienas smagiausių metuose visų šeimos narių rūpestis. Dirbantys su vaikais specialistai primena nemažai gudrybių, kaip bundant pavasariui drauge su mažaisiais papuošti namus šventėms. Iš pačių mažiausių šeimos narių galima ne tik pasimokyti, bet namų dekoravimą net ir patikėti jiems -tuomet tai bus ne tik šilti rankų darbo velykiniai papuošimai, bet ir smagus užsiėmimas visiems šeimos nariams. 

Vaikų edukacinio pramogų centro „CurioCity” darbuotojai pasakoja, kad vaikams labai svarbu prisidėti prie  pasiruošimo šeimos šventei:

„Net ir trimetis su tėvų pagalba gali pagaminti krepšelį kiaušiniams sudėtį ar sodinti žolytę, kasdien stebėdamas, kaip ji dygsta. Gal mažylio dirbinys ir nepretenduos į gražiausios dekoracijos konkursą, bet, neabejotinai, tėvams prie šventinio stalo jis bus pats mieliausias”, - juokauja „CurioCity“ marketingo vadovė Donalda Tumaitytė.

„CurioCity” dalinasi keliomis idėjomis, kurias mielai įgyvendina ir patys mažiausi vaikų edukacinio pramogų centro lankytojai. Jokių ypatingų medžiagų tam nereikia – tik noro ir kantrybės, tad viską galima lengvai pasigaminti namuose. 

Krepšelis kiaušiniams sudėti

Jums reikės: popierinių lėkštučių, klijų, žirklių, spalvinimo priemonių, virvutės. Pasiruošiame 3 baltas popierines vienkartines lėkštutes. Vieną naudojame pilną, kitą kerpame pusiau ir nugarėlėmis suklijuojame jas abi. Iš likusios lėkštutės išsikerpame ausis. Priklijuojame. Gauname zuikučio trafaretą. Imame margiausius pieštukus ir pagal savo fantaziją bei nuotaiką piešiame veiduką. Paskutinis žingsnis -  ties dviejų lėkštučių sudūrimų kraštais pradurti po skylutę  ir praverti virvutę, galuose ją užtvirtinti mazgais. Štai ir originalus krepšelis margučiams sudėti!  

20180330144259-98934.jpg 

Žolytė stalui papuošti

Jums reikės: vazonėlio, žemės, kastuvėlio, sėklų, papuošimų. Paimame vazonėlį, sudedame žemes, įberiame žiupsnelį kviečių sėklų, užberiame dar žemės. Viską šiek tiek palaistome šiltu vandeniu. Padedame saulėtoje vietoje ir stebime kaip „dygsta pavasaris“. Vazonėlį galima papuošti įvairiausiomis namuose turimomis dekoracijomis: akmenukais, lipdukais, karoliukais, spalvoto popieriaus iškarpomis.   

 20180330144313-40449.jpg

Stalo dekoracija su kiaušiniu

Jums reikės: servetėlių, kiaušinio, siūlo, spalvinimo priemonių. Pasiimame stalo servetėlę, ištiesiame ją visu plotu, perlenkiame į trikampį. Nuo smailiojo trikampio krašto sukame servetėlę į ritinėlį. Per vidurį dedame kiaušinį, sujungiame ritinėlio kraštus, surišame ir išpiešiame kiaušinio veiduką. Puiki Velykinio stalo dekoracija, kuri gali būti įdėta į kiekvieno šeimos nario lėkštę.

20180330144333-32388.jpg 

Žaismingos vaišės Velykų stalui

Jums reikės: kiaušinio, morkos, gvazdikėlio. Išverdame kiaušinį, atšaldome, kruopščiai nulupame. Viščiuko kūnelis jau paruoštas! Tada imame išvirtą morką, nulupame, iš jos išpjaustome viščiuko skiauterę, nosytę. Įspaudžiame šias detales į kiaušinį. Tinkamose vietose įdedame gvazdikėlius ir paverčiame juos viščiuko akytėmis. Tokį kiaušinį suvalgyti bus daug skaniau! Bet prieš tai leiskime jam bent šiek tiek pasipuikuoti ant velykinio stalo!  

 20180330144346-39145.jpg

 Šiemet prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“  bei jame įsikūręs edukacinis pramogų centras „CurioCity” vaikams ir jų tėveliams paruošė gausybę velykinių pramogų bei užsiėmimų.  Mieste smalsiems vaikams „CurioCity“ kovo 31 - balandžio 2 dienomis vyks smagios velykinės atrakcijos: pusryčiausim su Velykų Zuikučiu, ieškosime „Paslaptingiausio“ margučio, varžysimės „Taikliausio“ margučio ridenime, rinksime „Misterį Sukutį“, šoksime, dalyvausime kiškučių ir viščiukų estafetėse ir mėgausimės saldžiais prizais. Žaisdami sužinosime kas deda kiaušinius, o kas ne ir kokių jų būna. 

Balandžio 2 d. PLC MEGA centrinėje aikštėje įrengtoje įspūdingoje velykinėje fotostudijoje lankytojų lauks ir nemokamas elektronines nuotraukas dovanos profesionalus fotografas. Velykinė fotostudija veiks iki balandžio 8 d.