Kaip mes bandėme DERMALEX REPAIR kremuką

Kaip mes bandėme DERMALEX REPAIR kremuką

12. Nov 2010, 09:30


Taigi, pirmas įspūdis atsidarius kremo tūtelę buvo ne koks, pamačius kremo spalvą, pamaniau, jog ir kvapas bus feeee, bet nustebau, jog kremas visiškai bekvapis, kas man labai patiko.

 

Atopinis dermatitas mano sūnui atsirado, kai praėjus pusei metų nuo sūnelio gimimo dingo pienelis ir teko vaikelį pradėti maitinti mišinėliu.

 

Vat tuomet ir išbėrė mažylį rausvais spuogiukais, rankelių viršutinėje dalyje, kojelių viršutinėje dalyje, ir užpakaliuką. Viena paguoda, jog kaip kitų formų atopiniam dermatitui būna vaikiukams išbertas vietas labai niežti. Mums labai pasisekė, nes sūnui išbertų vietų neniežti ir mes galime gyventi su šia bėdele, tik norisi, jog vaikelis būtų sveikas.

 

Gydytojai sako, jog išaugsime, to mes labai labai tikimės ir laukiam. Ko mes tik neišbandėm, tepėm įvairiais kremais, drėkinom losjonais, gėrėm alergiją slopinančius vaistus niekas nepadeda.

 

Jau buvome susigundę darytis tyrimus, kad išsiaiškintume dirginančius ir odos būklę bloginančius veiksnius. Bet alergologė atkalbėjo, liepė pataupyti pinigus ir nebadyti be reikalo vaiko. Jinai patvirtino, jog mums čia lengva atopinio dermatito forma, kurią turėtumem išaugti ir nėra reikalo vaikelio be reikalo badyti.

 

Džiaugiuosi, jog DERMALEX REPAIR kremuko nereikėjo pirkti, o gavome dovanų ir turėjome galimybę pamėginti - jis mums padės ar ne, negaliu sakyti, jog visai nepadėjo, odelė tapo šiek tiek švelnesnė, bet, deja, tik tiek.

 

Šiuo metu mes atradome pienelį kūnui su šaltalankiais, kuris mums labiausiai tiko. Odelė probleminėse vietose pašvelnėjo ir šiek tiek apmažėjo bėrimo.

 

Linkiu sėkmės ir daug kantrybės visiems tėveliams kovojantiems su šia nelengva liga.