Kaip lengvai pasakyti čiulptukui „atia": 5 būdai

Kaip lengvai pasakyti čiulptukui „atia": 5 būdai

06. Oct 2021, 10:40 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kaip atsisveikinti su čiulptuku vaikui paaugus? Išradingos mamos sugalvoja daug būdų, jūsų dėmesiui – keletas tikrai labai įdomių idėjų. Gal pasinaudosite?

  • Mažasis sodininkas

Ar esate matę stebuklingą čiulptukų medį? O čiulptukų gėlę? Pasirodo, būna ir tokių. Pasiūlykite vaikui sode užkasti čiulptuką ir pažiūrėti, kas iš jo išaugs kitą dieną. Žinoma, nepamirškite vaikui nematant toje vietoje iš tiesų pasodinti gėlę, krūmelį ar mažą medelį. O jei dar ant jo pakabinsite mielą smulkmenėlę vaikui – šis bus sužavėtas.

  • Fėja išneša naujagimiui

Galima pasekti vaikui „čiulptukų pasaką”: kai gimsta naujagimis, čiulptukų fėja atneša jam mažą čiulptuką, ir kol vaikas mažas, jį mielai čiulpia. Paaugus ta pati fėja pasiima čiulptuką, nes jį reikia nunešti kitam ką tik gimusiam mažyliui…”

  • Realistinis vaizdelis

Kartais gali padėti internete surasta kreivų dantukų nuotrauka. Atspausdinkite ją ir parodykite mažyliui, paaiškindami, kad taip dantukai gali išsiklaipyti ir nuo ilgo čiulptuko naudojimo. 

  • Kalėdų seneliui

Kalėdų senelio vaikučiai laukia labai, o dar labiau – jo dovanų. Galima susitarti su Kalėdų seneliu, kad prieš atnešdamas dovanų vaikui jis parašo laišką, kuriame prašo atiduoti čiulptuką savo mažam padėjėjui nykštukui, nes jis dar mažas, o vaikas jau didelis. Galima paprašyti vaiko pakabinti čiulptuką ant eglės, o išaušus stebuklingam Kalėdų rytui, vaikas po egle ras dovanų, o čiulptuko nebebus…

  • Keičiame čiulptuką į dovaną

Nupirkite vaikui dovanėlę, dailiai supakuokite ir pasiūlykite keistis mainais į čiulptuką. Iš pradžių vaikas gali ir nenorėti, bet padėkite dovaną matomoje, bet nelabai pasiekiamoje vietoje. Tikriausiai greit ateis toji diena, kai smalsumas nugalės ir mažylis ryšis: „Keičiamės”…

Gal žinote ir dar keistesnių būdų, kaip atsisveikinti su čiulptuku?

Kaip manote, kuris būtų veiksmingiausias?

ViktorijaBudene ViktorijaBudene 06. Oct 2021, 15:08

Išsisaugau patarimus, reiks jais pasinaudoti. Su sūnumi buvo labai lengva, nes jis nelabai čiulptuko ir norėjo, atsisakė gal 6-7 mėnesių, o su dukra, tai slepiu, duodu, kai eina miegoti, bet tik gulasi iškart jo ieško, tad po truputį reiks ruošti ją, bet aišku dar sunku jai suprasti apie Kalėdų senelį ar Fėjas 😀 nes tik 1.4 m.