Kaip išsirinkti kokybiškas drėgnas servetėles?

Kaip išsirinkti kokybiškas drėgnas servetėles?

14. Apr 2014, 15:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Vaikiškas drėgnas servetėles galima naudoti visur ir visada: pasivaikščiojimų metu, vaikų darželyje, kelionėje, poliklinikoje. Visur, kur nėra galimybės pasinaudoti vandeniu. Todėl mamai be drėgnų servetėlių neapsieiti. Vaikiškos drėgnos servetėlės ne tik apsaugo, bet ir nuvalo, tokiu būdu mes išvengiame galimų užsikrėtimo pavojų iš aplinkos. Be to, tai puikus būdas vaiką mokyti švaros. Ir kad vaikai su džiaugsmu naudotų drėgnas servetėles, Huggies® siūlo puikų dizainą, gražią pakuotę bei skirtingas servetėlių rūšis kiekvieno skoniui.

Drėgnų servetėlių istorija

Drėgnos servetėlės sugalvotos praėjusio šimtmečio 70-ais metais, panašiai tuomet, kai buvo išrasta ir kramtomoji guma.

Pirmosios drėgnos servetėlės labai skyrėsi nuo dabartinių - jos daugiau buvo panašios į popierių, pamirkytą antibakteriniame skystyje. Atitinkamai jos turėjo daugybę trūkumų: jos plyšo, greitai išdžiūdavo, nebuvo minkštos ir švelnios. Metams bėgant technologijos tobulėjo ir dabar galima atrasti tikrai vaikams tinkamas ir "draugiškas" servetėles.

90-aisiais drėgnos servetėlės buvo mamytėms prabanga, o dabar tapo nepamainoma kasdienė higienos priemonė, jeigu namuose auga mažylis.

Kas byloja apie kokybę?

Jeigu ieškai kokybiškų drėgnų servetėlių, atkreipk dėmesį į informaciją, kurią galima rasti ant pakuotės. Rinkis drėgnas servetėles, turinčias natūralių medžiagų.

Vaikučio oda labai jautri ir švelni, todėl labai svarbu, kad drėgnose servetėlėse nebūtų spirito. Puiku, jei drėgnos servetėlės turi alavijo ekstraktą arba taukmedžio sviestą, kurie suminkština vaiko odą.

Tokios servetėlės leidžia vienu metu švelniai ir efektyviai nuvalyti mažylio odą ir išvengti alerginių reakcijų. Drėgnos servetėlės atgaivina ir drėkina vaikučio odą, ypač jei jų sudėtyje yra vandens. Drėgnas servetėles be papildomų aromatizatorių ir cheminių medžiagų gali naudotis visa šeima

Drėgnos servetėlės kaip ir visa kita vaikiška kosmetinė ir higienos priemonė griežtai kontroliuojamos kokybės atžvilgiu - yra trys kontrolės etapai gamyboje ir tyrimuose tam, kad būtų įsitikinta, kad produktas yra išties hipoalerginis. Šie tyrimai atliekami moksliniuose centruose. Žinoma, pačios patikimiausios drėgnos servetėlės bus tų gamintojų, kurie gamina ir vienkartines sauskelnes, kurios gavo kokybės pripažinimą tarp tėvų.

Labai svarbu priminti, kad geros kokybės servetėlės neleidžia vaiko užpakaliukui ir rankytėms likti lipniomis ar kaip nors nemaloniai kvepėti, aišku, apie kokius nors sudirginimus nėra nė kalbos. Nedidelis aromatas leidžiamas tik tiek, kiek jį skleidžia natūralūs ekstraktai. Svarbiausia, kad produktas nesukeltų sudirginimų, paraudimų ir neturėtų sintetinio aromato. Naujagimiams ir itin jautrią odą turintiems kūdikiams gaminamos drėgnos servetėlės, kurios visai neturi kavpo.

Servetėlių pakuotė turi lengvai daug kartų atsidaryti, o lipdukas neturi nukristi. Priešingu atveju, servetėlės taps sausos ir susimaišys su dulkėmis.

Ką dar reikėtų žinoti apie drėgnų servetėlių naudojimą

• Apsaugok drėgnas servetėles nuo išsausėjimo - kaskart išėmusi servetėlę, pakuotę uždaryk.

• Nelaikyk drėgnų servetėlių tiesioginiuose saulės spinduliuose arba šalia šildytuvų.

• Nepalik drėgnų servetėlių ten, kur gali jas pasiekti vaikai ar gyvūnai.

• Nenaudok servetėlių, jei oda yra paraudusi ar sudirgusi.

• Neišmesk drėgnų servetėlių į unitazą, jos nesuyra, nors ir turi savo sudėtyje daug vandens.

• Nepakeisk vandens drėgnomis servetėlėmis visiškai!

Vykstant pasivaikščioti, pas gydytoją ar į svečius - drėgnos servetėlės nepakeičiamos. Ypač pavasarį ir vasarą, kai didžiausias pavojus pasigauti žarnyno infekciją. Servetėles galima naudoti ne tik valant vaiko rankutes ar užpakaliuką. Jos puikiai tinka valant ir veiduką po valgio. Jas gali drąsiai naudoti jau pirmomis mažylio gyvenimo dienomis gimdymo namuose.

14. Apr 2014, 21:29

Siuo metu turiu pampers sensitive balta pakuote, bet jos man labai nepatinka nes rankos tampa labai slidzios tarytum kokiu kisielium issiterliojus.
Kadangi pas mus Huggies serveteliu nera kaip ir huggies new born sauskelniu tau savaitgali anglijoje nusipirkau poka (4vnt pakuociu) Huggies Pure serveteliu, bet dar jos kolkas neismegintos.
Esu karta turejus huggies serveteliu kuriu pakuote ruda tai tiesa sakant man labai nepatiko ju kvapas.dar visai neblogos ir nebrangios balta pakuote su spalvotom rankytem.