Inovatyvi pagalba mamoms: maitinimui krūtimi prilygstantis buteliukas kūdikiams

Inovatyvi pagalba mamoms: maitinimui krūtimi prilygstantis buteliukas kūdikiams

07. Mar 2023, 10:42 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Pasaulinė sveikatos technologijų lyderė „Philips“ pristato naują „Philips Avent Natural Response“ buteliuką, kuris, remiantis daugiau nei 25 metų trukusiais žindymo fiziologijos ir naujagimių gėrimo tyrimais, geriausiai atstoja žindymą. Buteliukas, tarsi žindymo metu, leidžia kūdikiui pačiam reguliuoti savo asmeninius maitinimosi ypatumus bei skatina atsipalaidavimą ir patogumą.

Kiekvienos moters kelias į motinystę yra unikalus – su savais džiaugsmais ir sunkumais. Daugybę metų ties įvairiais prietaisais, palengvinančiais mamų kasdienybę, dirbantis prekės ženklas „Philips“, tikisi suteikti dar daugiau galimybių, pritaikant patikimus ir mokslu grįstus sprendimus.

Mažylis pats reguliuoja maitinimosi procesą

Patobulinto buteliuko forma – itin panaši į motinos krūtį, todėl ne tik suteikia kūdikiui išskirtinį pojūtį ir patogumą, bet taip pat leidžia lengviau palaikyti savo maitinimosi ritmą. Tai užtikrina sėkmingą procesą bei lengvai atpratinti kūdikį nuo žindymo krūtimi ir pripratinti prie buteliuko.

Pienas iš buteliuko išsiskiria tik tuomet, kai kūdikis jį aktyviai geria, tad mažylis gali pats reguliuoti žindymo greitį ir sustoti bet kada, kai nori nuryti pieną ir šiek tiek atsikvėpti. Visa tai gelbsti išlaikant savo unikalų ir natūralų maitinimosi ritmą. Žinduko anga taip pat palengvina procesus, nes apsaugo nuo pieno pratekėjimo.

Specialus vožtuvas apsaugo nuo pilvo dieglių

Pilvo diegliai – dažna kūdikių problema, tačiau antikolikinis buteliuko vožtuvas tikslingai užsandarina žinduką, kad oras nepatektų į kūdikio skrandį. Buteliukas taip pat turi specialų „AirFree“ vožtuvą, kurio dėka kūdikis gali gerti bet kokioje padėtyje – net ir horizontalioje. Mat žindukas išlieka pilnas pieno net ir tada.

Kadangi viso proceso metu oras lieka buteliuke, o ne patenka į kūdikio skrandį, tampa lengviau išvengti tokių problemų kaip pilvo diegliai, susikaupusios dujos ir refliuksas.

Burbuliuks Burbuliuks 17. Mar 2023, 13:54

Naudojame nedaug, bet pateisino lūkesčius. Tikrai pirksime ir vėl. Neteka per daug, patogus laikyti, inovatyvus, pritaikytas labiausiai vaiko poreikiams.
Super. Rekomenduojame.