FOTO Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

FOTO Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

04. Feb 2015, 11:20 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Jei kartais pritrūkstate idėjų, ką įdomaus nuveikti su mažiuku, siūlome užsukti į kūrybinės veiklos bei aktyvaus laisvalaikio paslaugų centrą visai šeimai "PASAKŲ VAIKAI" Vilniuje. 

Nors aš mažylio neturiu (mano dukrai jau devyneri), tačiau buvo be galo smagu vakar stebėti iš šono, kaip Mamyčių klubo mamos kartu su vaikučiais (nuo pusantrų iki ketverių metukų) šiame šeimos centre linksmai leido laiką kūrybiškame užsiėmime "Muzika, dailė, judesys".

Šį smagų susitikimą vedė šeimos centro "Pasakų vaikai" muzikos mokytoja Lina Kašauskienė.

  • mažieji muzikinėje pamokėlėje mokėsi emocinės raiškos, koncentruoti dėmesį, koordinuoti judesius. 
  • šiame užsiėmimuose naudojami ritminiai mušamieji instrumentai, gitara, kanklės, skudučiai, kiti muzikos instrumentai. 
  • dainuojamos folklorinės bei džiazinės dainos. 
  • kiekviena pamokėlė turi pasikartojančius ritualus, tuo siekiant sukurti vaikams saugumo jausmą, padėti įsiminti muziką bei veiksmų seką.
  • Užsiėmimų turinys bei tempas yra parengti atsižvelgiant į vaikučių amžių bei gebėjimus.

Mama Oksana:

"Mums su vaikais labai patiko, kaip praleidome vakarykštės dienos pirmąją pusę. Visa pirma, gera nuotaika, nuoširdus, draugiški centro darbuotojai, na ir pati pamokėle buvo labai turininga. Dukrytei labiausiai patiko antra dalis - lipdymas iš tešlos. Na o sūnus dalyvavo pačioje pradžioje, kur reikėjo pažeisti su barškučiais, o paskui tik tai stebėjo. Savo ir vaikų vardu norėčiau padėkoti Jums už nuostabiai praleistą laiką".

Mama Vaida:

"Mes tokiame užsiėmime lankėmės pirmą kartą ir esame labai patenkintos. Patiko viskas: pasisveikinimas su muzika, šokiai, susipažinimas su muzikiniais instrumentais, lipdymas iš tešlos. Kadangi mano dukrytė labai mėgsta šokti, jai buvo tikras džiaugsmas sušokti polkute. Su malonumu lipdėme ir iš tešlos. Įspūdžiai tęsiasi iki šiol... Tariame visiems AČIŪ! Buvo smagu susitikti su smagiais vaikučiais ir linksmomis mamytėmis. :)"

Ką mes veikėme - keletas akimirkų iš susitikimo FOTOBLOGE