Dalyvaukite FOTO konkurse "Mažylio vasara"

Dalyvaukite FOTO konkurse "Mažylio vasara"

19. Jun 2018, 08:09 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Beveik visą birželį drėgnos servetėlės Huggies® kviečia dalyvauti konkurse su vertingais prizais!

Mažylio higiena labai svarbi, kartais net mamos suabejoja, ar viską daro teisingai, ar kūdikis pakankamai nupraustas ir švarus? Nors mūsų laikais specialistai jau nerekomenduoja pernelyg didelio sterilumo, visgi nesinori, kad vaikai vaikštinėtų purvinomis rankomis ir nešiotų bakterijas.

Gydytojų teigimu, švarios rankos - geros sveikatos pamatas, todėl šią vasarą Huggies® nori atkreipti dėmesį į vaikų higieną!

Dalyvauk labai paprastame komentarų konkurse ir laimėk naudingų prizų - drėgnų servetėlių Huggies® pakuotes ir gražų, minkštą rankšluostį - pončo linksmoms vaikučiui vasaros maudynėms!

Komentaruose papasakok:

-kur leisite su šeima laiką šią vasarą?

-kaip rūpiniesi vaiko higiena?

-kokioms higienos priemonėms teiki pirmenybę?

-kokias drėgnas servetėles naudoji, kur ir kaip jas naudoji (kokiose situacijose labiausiai jų prireikia, gal patyrėte kokį nuotykį...).

-jei turi nuotraukų - prikabink jas prie savo teksto komentaruose. Nuotraukos turi atitikti temą "Mažylio vasara" (o jei turi foto su mažyliu ir Huggies drėgnomis servetėlėmis - dar puikiau!!! ;)

Pats įdomiausias komentaras su kūrybiškiausiomis nuotraukomis laimės PRIZĄ - dvi drėgnų servetėlių Huggies® pakuotes pasirinktinai ir gražų, minkštą rankšluostį - pončo linksmoms vasaros maudynėms!

20180604120857-10703.jpg

Su drėgnomis servetėlimis Huggies® - švara net ir ten, kur nėra vandens!

Drėgnos servetėlės Huggies® gaminamos iš natūralaus pluošto, kurių sudėtyje yra 99% vandens, o tai leidžia ne tik puikiai nuvalyti, bet ir gerai sudrėkinti. Kiekviena pakuotė lengvai atsidaro ir užsidaro. Servetėlės yra kliniškai patikrintos, neturi parabenų ir alkoholio.

HUGGIES® Newborn - švelnios ir ypatingai minkštos 

20170518073751-84955.jpg

Huggies® išleido į rinką naujas drėgnas servetėles naujagimiams Huggies® Newborn, kurias galima naudoti nuo pirmųjų dienų. Jos neturi fenoksietanolio, parabenų, aromatizatorių ir alkoholio. Hipoalerginės. Natūralios * absorbuojančios medžiagos švelniai valo ir saugo mažylio odelę. Saugios naudoti nuo pirmųjų dienų.

HUGGIES® Pure su 99% gryno vandens sudėtyje

20170518073258-59213.jpg

 

Drėgnos servetėlės suteikia mažyliui maksimaliai natūralų odos pojūtį. 65% servetėlės susideda iš natūralaus pluošto. Ši medžiaga labai panaši į medvilnę, todėl labai švelniai nuvalo naujagimio odą.

Būtent todėl HUGGIES® Pure bus puikus pirmasis pirkinys kūdikio krateliui ir ypač pasitarnaus kasdienei  mažylio odos priežiūrai. Ruošdamasi gimdymui nepamiršk jų pasiimti kartu su pirmosiomis sauskelnėmis Huggies® Elite Soft.

HUGGIES® Natural care - ypatingai mažylio odos priežūrai su alaviju ir vitaminu E

20170518073228-55432.jpg

Praturtintos Aloe Vera ekstraktu ir vitaminu E – jos ypatingai gerai rūpinasi ir apsaugo jautrią kūdikio odą nuo nepageidautinų aplinkos poveikių. Alavijas jau tūkstančius metų naudojamas kaip gydomasis augalas. Jo sudėtyje yra medžiagos, sėkmingai naudojamas vaikų odos priežiūroje, nes turi priešuždegiminį poveikį.

Vitaminas Е žinomas kaip stiprus oksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo ultravioletinių spindulių ir neigiamo aplinkos poveikio. Drėgnos servetėlės HUGGIES® Natural Care turi reljefinį paviršių, kuris minkštai ir efektyviai nuvalo odą.

Nuo malonaus servetėlių kvapo mažylio odelė tampa gaiviai kvepianti. Naudok drėgnas servetėles Huggies® su alaviju kasdienėje vaikučio odos priežiūroje – atlikdama rytinius ritualus ir valydama užpakaliuką, pakeitus sauskelnes.

HUGGIES® Everyday - kasdieniam naudojimui

20170518073706-50346.jpg

Drėgnos servetėlės Huggies@ Everyday ir kompaktinėje pakuotėje Everyday ON the GO turi Мoisture lock sistemą, kuri, net ir daug kartų atidarinėjant pakuotę, išlaiko drėgmę jos viduje.

Drėgnos servetėlės Huggies@ Everyday nuvalo ir atgaivina. Jos pagamintos iš natūralių sugeriančių pluoštų, tinkančių sveikai odai. Servetėlėse nėra alkoholio, fenoksietanolio ir parabenų. Hipoalergiškos ir kliniškai patikrintos. Skirtos valyti rankas ir veidą.

Rinkime dvi laimėtojas: vienai padovanosime 2 Huggies drėgnų servetėlių pakuotes (pasirinktinai)+ rankšluostį (berniukui arba mergaitei), kitai - 2 pasirinktas servetėlių pakuotes!

Laimėtojos paaiškės birželio 22 d.

Sėkmės!

Gintarep Gintarep 19. Jun 2018, 23:22

Kiekvieną laisvą minutę leisim žygiams po Lietuvą ir ne tik. Kelionėms nepamainomas dalykas servetėlės ir jų dėžutė. Į dėžutę galima įdėti tiek, kiek reikės, o kai baigsis, bus penalas, teptukinė ir pan. Servetėlės buvo mums ir vietoje kepurėlės nuo saulės, ne tik kaip higienos priemonė nesant vandenuko su kranu,gera dezinfekcijos priemonė nusibrozdinus ir t...

LePukuota LePukuota 19. Jun 2018, 23:17 LePukuota

Tęsiam vasaros linksmybes, aplankėm Kauno Zoo, labai daug gerų įspūdžių vaikams paliko, savaitė atostogų pas močiutę - kasdieniai išdykavimai lauke, valgis gamtoje, parkų lankymas ir dar puikus laikas organizmo stiprinimui - druskų kambaryje, kada jei ne vasarą ruoštis šaltajam sezonui. Su mumis kartu keliauja ir Huggies servetėlės, nepamainomas pagalbininkas auginant vaikus, kad rankytės ir veidukas būtų švarūs 😀

Kristina B. Kristina B. 18. Jun 2018, 14:41

Šįmet vasarą leisim visur po truputį. Prie jūros, prie ežero, namie, kaime, miške, darželyje, su draugais, su močiutėm, mieste, už miesto.. tiesiog mėgausimės kaip ir priklauso. Visada nešiojuosi drėgnų servetėlių, nes maniškiai gabūs susirasti kokį kurmiarausį susirasti ir įsirausti, motociklų duslintuvus patikrinti ir visokius šunkiukus glostyti, tai rankos būna net pajuodusios nuo tyrinėjimų. O kur dar veidukas, išteptas ledais, uogom ir kitom vasaros gėrybėm. Mažajam patinka jomis valytis, visada mielai atkiša delniukus ir nosytę.

Raudona braškė Raudona braškė 12. Jun 2018, 15:43

Kiekvieną vasarą bent trumpam turi tradiciją pabėgti nuo miesto šurmulio pas senelius į sodybą. Na o ten ir įvairūs lauko darbai ir neribota galimybė kada nori maudytis baseine, bei skinti braškes tiesiai iš lysvės.
Taip pat kasmet stengiamės aplankyti Raubonių mini ZOO Pasvalio rajone, kur papramogaujame ir pavaišiname gyvūnėlius atvežtais vaisiais ir daržovėmis.
Žinoma, kiekvieną vasarą ištrūkstame prie jūros. Trumpam. Kad kitais metais vėl jos spėtume išsiilgti ir nepabostų.
Visose kelionėse ir net trumpose išvykose su dviratuku, sūnaus kuprinėje pakelis Huggies Pure servetėlių. Jos labai gelbėja kai lauke užkandžiaujam ar po žaidimų aikštelės nėra kur nusiplauti rankyčių. Taip pat nepamainomas dalykas vasaros iškylu metu, kai mažasis kleckorius išsitepa maistu ar net kai prireikia iš kokio rūbelio pavalyti dėme. Huggies Pure pamilom dar kai sūnus buvo visai kūdikėlis ir draugystė tęsiasi iki šiol.

LePukuota LePukuota 10. Jun 2018, 22:18 LePukuota

Vasarą neplanuotai gali susiruošti pietus piknikui gamtoje - VU Botanikos sode 😀 Kasmet čia apsilankome pavasarį ar ankstyvą vasarą, pradėjome dviese, vėliau tryse, dabar jau visi keturi 😀 🌷

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 10. Jun 2018, 09:01

Šią vasarą greičiausiai nelabai atostogauim. Laukiam šeimos pagausėjimo ir nesu iš tų mamų, kurios drąsiai visur vežasi naujagimį. Gal nulėksim į kokį parką ar trumpam prie ežero. Viskas priklausys nuo mūsų visų sveikatos. O higiena man labai svarbi. Juk išvykose dažnai nėra kur nusiplauti rankų. Visada vežamės drėgnas servetėles. Dar kartais iku dezinfekcinį skystį. O namuose plaunam rankas muilu, prausiamės su švelniu prausikliu ir tepamės emolientu 😀

kristuliuuxx kristuliuuxx 07. Jun 2018, 17:08

-kur leisite su šeima laiką šią vasarą?
Didelių atostogų neplanavome, nes vyras dirba. ☹ Bet tikrai vyksime iškylauti prie vandens telkinių, aplankysime nelankytų vietų. 😀
-kaip rūpiniesi vaiko higiena?
Pagrindinės higienos priemonės mūsų šeimoje - vanduo, muilas, dantų pasta (šepetėlis) ir drėgnos Huggies® servetėlės. 😀
-kokioms higienos priemonėms teiki pirmenybę?
Visada pirmenybę teikiu natūralioms priemonės, stengiuosi vengti cheminių medžiagų turinčių priemonių. 😀

kokias drėgnas servetėles naudoji, kur ir kaip jas naudoji (kokiose situacijose labiausiai jų prireikia, gal patyrėte kokį nuotykį...).
Naudojame HUGGIES® Pure ir HUGGIES® Everyday. 😀 Drėgnas servetėles naudojame labai universaliai, visada jų yra mano rankinėje, nepaisant ar viena kur išvykstu ar su vaikučiais. Dažnai pasitaiko, kad pati kur išsitepu, tai labai patogu, kai rankinėje yra drėgnų servetėlių. 😀 Žinoma išvykos su vaikais be drėgnų servetėlių neįsivaizduojamos. 😀 Puikiai tinka nusivalyti rankytes, veiduką kai žaidimų aikštelėje sugalvoją užkąsti. Kelionėse automobilyje. 😀 Žinoma ir namie po ranka. 😀

LePukuota LePukuota 07. Jun 2018, 16:25

Vasarą labiai smagiai pradėjome Vaikų gynimo dieną - su ekskursija po Vilniaus senamiestį "Vilnius vaikams", spėjome dar apsilankyti Energetikos ir techinikos muziejuje, Šeimos šventėje "Ančiukų varžybos" Belmonte, dienomis bėgame į Bernardinų ir Vingio parkus ir planuojame kaip toliau turiningai leisime vasarą. O planuose dar yra daug visko, aplankyti kuo daugiau žvėrelių, muziejų, nuvažiuoti į Trakus, į Kauną, dar laukia atostogos pas močiutę, savaitė Palangoje ir kur tolėliau. Keliaujant tarp būtiniausių daiktelių visad turime vandens buteliuką troškuliui numalšinti ir drėgnų Huggies servetėlių, juk vaikai nuolat išalksta ir mėgsta pakramsnoti užkandukų, o prieš tai ...tyrinėti pasaulį 😀 Tad jei šalia nėra tekančio švaraus vandens nuplauti rankytėms, pagelbsi drėgnos servetėlės. Kaip be jų 😀 Labiausiai mėgstame Huggies Pure - minkštutės, švelnios, be kvapų. ❤

RenataŪselienė RenataŪselienė 06. Jun 2018, 10:44 gintariuks

Kokia nuostabi akimirka 😀

Rugile Tupe Rugile Tupe 05. Jun 2018, 19:20

Auginame 7 men.sūnelį kuris vis labiau mègina valgyti pats, žinoma tai būna sausainukas ar koks kietas riestainis, bet issitepti iki ausų sugeba. Todèl visur ir visada keliaujame su drègnomis servètėlėmis. Vos gimus vaikeliui išmèginome kelias rūšis drėgnų servetėlių, bet galiausiai patiko ir iki šiol naudojame HUGGIES® Natural care su alaviju ir vitaminu E. Servetėles malonaus , švelnaus kvapo ir puikiai nuvalo.
Gyvename miestelyje , todel gamtos netrūksta. Stengiames kuo daugiau laiko praleisti lauke. Drėgnos servetėles gelbsti nuvalant suolelius ar supynes, kurias liečia mažiukas.

gintariuks gintariuks 05. Jun 2018, 15:29

Laba diena,
Auginam nenustygstančią vietoje mažą princesę vardu Kamilė. Pležė pagulėti tikrai nepavyks, nes mažoji labai judri, jei reikia judėti,lipti,bėgioti, tad šią vasarą esam pasiryžę aplankyti kuo daugiau įdomesnių Lietuvos vietovių. Visa šeima norime pamatyti kažką naujo.

Mūsų higiena paprasta - vaikiškas muilas. Maudynėms šampūnas ir vaikiukas muilas.

Drėgnos servetėlės neatsiejamos nuo mūsų - visda turime sus savimi - ne visada gali rasti kriauklę ar dušą užpakaliukui nuplauti,tad retai, bet pasitarnaujam tam drėgnos servetėlės. Favoritų neturim,renkamės piniginės atžvilgiu ☺

Stebulė Stebulė 04. Jun 2018, 19:28

Sveiki,
šią vasarą leidžiame ir leisime Lietuvoje, keliausime po pamėgtas Lietuvos vietas - piliakalnius, alkus, įvairias mitologines vietas, lankysimės pramogų parkuose, pajūryje. Mes nemėgstame ilgai sėdėti pliažuose, norisi eiti, pamatyti, užlipti, todėl drėgnos servetėlės praverčia rankelėms nusivalyti prieš valgį gamtoje, taip pat mažoji vis dar su sauskelnėmis, tad padarius didelį reikalą gamtoje, žygyje ar muzikos festivalyje, kur taip pat būsime, labai padeda susitvarkyti. O jei ims lyti, tai mes taškysimės ir balose, žaisime su smėliu ir purvu, todėl irgi reikės servetėlių.
Šiandien lankėmės ant Gargždų piliakalnio, reikėjo nusileisti stačiais šlaitais, paskui lipti aukštais skardžiais, peršokti upelį. Pridedame nuotrauką, labai pagelbėjo nešioklė.

O higienos priemonės išlieka tos pačios - paprasčiausiais muilas. Kadangi turime dermatitą, naudojame mums tinkamas priemones - prausiklius su drėkinančiomis medžiagomis ir kremus su emolientais. taip pat nepakeičiama priemonė yra saulės kremas, vanduo, apsivalome servetėlėmis.

Šią vasarą ketiname aplankyti kelis žvėrinčius, tad pažaidus su žvėreliais irgi reikia higienos 😀

RenataŪselienė RenataŪselienė 04. Jun 2018, 15:25

Mes šią vasarą nenumatę nieko ypatingo ir tolimo. Būsime namuose, keliausime į teniso ir plaukimo būrelius su vyresniais, ir galbūt galbūt keletai dienai prie jūros. Lankysime močiutę kaime ir tvarkysimes aplink namus😀
Higiena - nr. 1, ypač vasarą, visuomet plauname rankas ir veidus grįžę iš kiemo. Neįsivaizduoju vaikų higienos reikmenų be prausiklio (kuriuo plaunamės rankas, kūną), dantų šepetuko su pasta ir drėgnų servetėlių, kurios visuomet yra mamos rankinėje ir namuose. Su jomis valau viską: purvinas rankas, veidus, mažojo užpakaliuką, net ir patys sau rankas valomės kelionių metu. Ypatingai patogu pamaitinus, ar dičkiams po žaidimų parkuose, mieste, prieš kokį užkandį. Kelionėms renkuosi Huggies everyday clean, dėl patogios pakuotės ir užsegimo , o namuose galima rasti įvairiausių gamintojų.

*gal turi foto

Gal turi vieną kitą drėgn serv.? 😀

sraigiukas sraigiukas 04. Jun 2018, 13:10

Atostogas su savo trijule leisiu sodyboje, Palangoje. Visuomet su savimi turiu drėgnų servetėlių. Vyresnėlių mėgstamiausios su Sisney personažais arba su rankytėmis pakuotės. Mažutei naudoju Huggies Pure servetėles