Elenos pažintis su Semper greito paruošimo košytėmis

Elenos pažintis su Semper greito paruošimo košytėmis

04. Jun 2021, 14:30 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Grūdinės košės - kai pagalvoju, tai man skamba tarsi "siaubas baubas". Nuo pat maisto ragavimo pradžios Elena nepripažino nė vienos grūdinės košės. Stipriai suspausdavo lūpas ir neįkiši jai šaukštelio. Tada košytę, nesvarbu, ar tai grikiai, ar avižos skanindavau saldžiomis tyrelėmis iš vaisių ir uogų. Turėjau dvigubą darbą, pasigamindavau tyrelę, tada išvirdavau košytę ir miksuodavau. Saldžiame apvalkale košės pradėjo patikti. Tik tokias ji valgo iki šios dienos.

Apie Semper produkciją esu girdėjusi, bet šio prekės ženklo mano vaikai ragavę tik vaisines tyreles. Tyrelės tirštos, skanios, puikios sudėties, tad perku jas gan dažnai.

Džiaugiuosi, jog turime galimybę išbandyti ir susipažinti su jau vaisiais ir uogomis paskanintomis bei greitai paruošiamomis Semper košytėmis. Tai taip lengva ir greita, 100 ml šilto vandens, 5 šaukštai košės miltelių, gerai išmaišyti ir jau pusryčiai ant stalo. Manoji Elena ryte nelabai turi kantrybės išlaukti pagaminto maisto ir tik pramerkusi akis jau pradeda zyzalioti. Tad vis duodu užkanduką, jog spėčiau pagaminti. Tad tokios košės, kuomet reikia čia ir dabar, puikus išsigelbėjimas.

Man patinka šių Semper košių įpakavimas bei dėžučių dizainas. Įvaizdis puikaus produkto su labai gera sudėtimi. Perskaičiusi instrukciją bei maistingumo vertę, vitaminų gausą, išties nustebau jog šios košės sveikos bei naudingos mažo vaikučio organizmui.

Šįkart ragavome dviejų rūšių: su kriaušėmis ir bananu, bei pilno grūdo košę su slyvomis ir kriaušėmis. Elena į abi košes reagavo vienodai. Pradžioje noriai kabino šaukštu, godžiai valgė, vėliau prasidėjo žaidimas "Kuo daugiau košės ant savęs ir ant žemės".

Kadangi Elenai jau metukai, ji jau didžiąją dalį maisto valgo nesmulkintą. Kruopas taip pat valgo jau pilno grūdo. Tad spėju, jog jai buvo per smulki šios košės konsistencija, ir todėl nesuvalgė visos porcijos. Manoji mergaitė turbūt jau per didelė tokioms košytėms.

Paragavau pati  - skanu ir  kvepia vaisiais. Neturiu prie ko prikibti :) Bet vaikai renkasi.

Aš jas tikrai rekomenduočiau mamytėms nuo pat primaitinimo pradžios. Vaikas priprastų prie tokios konsistencijos ir jam nebūtų didelė naujiena, nes vėliau, kuomet daug dalykų išragauta, naujoves ne visi vaikučiai džiugiai priima.

Skanaus!