Man labai patiko mamos Viktorijos darbelis „Dovana močiutėms – kojų antspaudėlis“. Tad nieko nelaukusi prieš šventes nusipirkau modelino ir kibau į darbą.
Nebuvo taip paprasta kaip atrodė iš karto, bet mes su sūneliu šį darbelį įveikėme. Rezultatu likome sužavėti ir mes, ir artimieji.
Darbo eiga
Iškočiojau modeliną, išpjausčiau norimo dydžio širdutes. Išdžiovinau ir užklijavau Augustino nuotraukytes.
{pic:1}
{pic:2}
Pėdutes taip pat dėjome ant netaisyklingų formų. Man taip gražiau. Pėdutes surišau su širdutėmis virvute. Ačių mamai Viktorijai už šaunią idėją.
{pic:3}
{pic:4}
Mama Sigita Čelkytė (regina)
o kur to modelino yra pirkti?
super grazu ir originalu:]
labai puiki dovana 👍 saunuole regina 😀
labai gražu, reiktų ir mums tokią dovanėlę artimiesiems padaryt 😉
eriika aciu 😃 yra aktivesniu.... 😀 taip gavosi, kad vienu momentu i kruva daug mano darbeliu supuole 😉
nesu meginusi su speciale mase...
Taip..ir aš norėjau paklausti, ar yra koks skirtumas kai daroma su modelinu ir su specialia mase? 😀
Puikiai gavosi😀 ir turbut daug pigiau nei ta speciali mase. as kai dukterecios spauda bandziau padaryt labai sunkiai gavosi, nes vaikas pats neideda pastangu tai teko spausti pedute, o tas antspaudas vis tiek rodos toks kuklus😀 labai mielos dovaneles gavosi😀
p.s. as labai daug klaidu pridarau cia beskubedama rasyt, bet vis tiek tas aciu su nosine baisiai rezia aki. bet cia turbut redaktores klaidele. 😀
Kokia aktyvi mamyte!Tikra saunuole😀
Labai gražiai gavosi😀
Taip šauni idėja Viktorijos ir tavo Sigita darbeliai gražūs gavos 😉
Labai gražu 😉 Tokia maža pėdutė.... 😀
jau visi turbut spėjo pasigaminti mažyliu pėdutes, reiks ir mums gal išbandyti, nes turime tik ''kartonines''😃
nuostabi dovana 😀
super👍
aga, nepaminejau, kad reikia suslapinti...... pedute😀
sunkiai spaudziasi is to modelino,bet rezultatas 👍 nepamirskit jo sudrekinti!!!tada lengviau spausis!!!
fainos dovanėlės.
Labai mieli darbeliai:-)
Grazus darbelis!😀 Mes taip pat norejome padaryti dukrytes rankyciu ir peduciu antspaudelius sukakus menesiukui, taciau nepavyko☹Kad ir kiek minkem, bet modelinas buvo per kietas, nepavyko ispausti☹Bandysim dar karta, kai mazute ugtels daugiau😀