Štai ir pralėkė pirmieji mano mažosios ugdymo metai. O juos "vainikavo" darželyje surengta Šeimos šventė.
Įėjus į salę buvo labai smagu pažiūrėti į savo nuotrauką, kurią piešė Atėnė. (Foto kokybė prasta, bet labai norint galima įžiūrėti mano veidą). :)

Šventė nebuvo eilinė. Vyko modeliukų šou! O mažieji modeliukai rodė mums drabužius, pasiūtus iš atliekų. Beje, juos siuvo tėčiai ir mamos su mažaisiais.
Štai ir podiumas.

Ateina mažieji modeliukai.

Ir pirmoji į sceną žengia modelis Saulė - Atėnė.

Daina mamytei.

O kaip nepamojuoti su gražiausiais linkėjimais?

Daina tėveliui.

Šokiai.

Ir šokiai poromis.

O štai ir mama su sese bei visų draugų tėveliai kartu šoka "Ančiukų šokį".


Ačiū auklėtojos, visam darželio personalui už nuostabią šventę, už vaikučių priežiūrą ir ugdymą.
Likau sužavėta... Tikrai nemaniau, kad mano pasiutusi mergina tiek daug moka. Ir dainuoja, ir šoka, ir visokius kitus triukus moka - žaviuosi ja - kaip visada. :)
Vaida
👍 😇 🤗
Jau FB rašiau, super šventė 😀 👍 🌷 🌷 🌷 🌷
Graži šventė, o ir šokėjos visai nieko 😃
Aha, labai originali šventė 😀
per Andrėjos tokias šventes darželyje visada bliaudavau... laaabai gražios tos tokios pabiručių šventės... ir kaip jie stengiasi viską gražiai padaryti 😍