Ar tu jau sukūrei savo "Egzotiškiausią vasaros kokteilį"?

Ar tu jau sukūrei savo "Egzotiškiausią vasaros kokteilį"?

25. Jul 2011, 00:00

Jau turime nemažai jūsų receptukų gardžiajame konkurse "Egzotiškiausias vasaros kokteilis". Konkursas dar tęsis iki liepos 31 dienos, tad turite gražaus laiko ką nors skanaus pagaminti.

 

Sugalvok ir pagamink įdomų bei gardų vaisių, ledų ir visokį kitokį egzotišką gaivųjį nealkoholinį kokteilį. Kokį - jūsų fantazija. Svarbu, kad būtų išvaizdus, įdomus ir skanus.

 

Būtinai sugalvok kokteiliui pavadinimą.

 

Konkursui siųsk kokteilių receptus, kur išvardinta sudėtis ir pagaminimo eiga.

 

Receptą su nuotraukomis siųsk per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi".

 

Konkursas vyks iki liepos 31 dienos.

 

PRIZAS

 

Gaminant ir ragaujant kokteilius tikrai praverstų drėgnos servetėlės, tad dviems receptų autorėms įteiksime po komplektą HUGGIES DRĖGNŲ SERVETĖLIŲ:

 

 

Huggies drėgnos servetėlės

 

Drėgnosios servetėlės HUGGIES® Pure – sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, alkoholio ar kitų sudedamųjų dalių, galinčių dirginti odą

pure


HUGGIES®Natural care 
praturtintos Aloe Vera ekstraktu ir vitaminu E – medžiagomis, kurios ypač gerai rūpinasi ir saugo jūsų jautrią kūdikių odelę.

natural


HUGGIES® Soft Skin servetėlės praturtintos taukmedžio sviestu (angl. Shea Butter) – tai vienas iš populiariausių natūralių odos drėkiklių.

soft

Sėkmės!

04. Aug 2011, 14:00

daug skanių receptų buvo 👍, visoms mamytėms po 🌷 už skanias idėjas 😉

25. Jul 2011, 10:01

Būtinai sudalyvausiu dar, turiu idėjų 😃