Amilytės pirma pažintis su Semper košytėmis

Amilytės pirma pažintis su Semper košytėmis

04. Jun 2021, 23:49 Anželika_ Anželika_

Auginu jau trečią vaiką ir kažkaip nebuvau didelė gerbėja greitai paruošiamu košių ?‍♀️ Bet Semper košės pakeitė mano nuomonė, paskaičius aprašymą kiek turi vitaminų, galiu pasakyti tikrai nustebau. Mūsų vaikučiams manau tikrai sveikos ir naudingos, pilnos vitaminų košės ?O jau dėžutės patogumas, dizainas, na kaip aš sakau apie viską pagalvota ?

Kadangi pusryčiams dažniausiai pati virdavau grūdų košę  tas užtrukdavo ilgiau?‍♀️, kol išverdi košę, tada dar turi sugalvoti kuom ja paskaninti nes kitaip atsisako valgyti ? o jeigu dar neturi namie jokio vaisiaus, tai košę lieka nesuvalgyta?‍♀️ o dukryte jeigu jau nori valgyti tai jai reikia čia ir dabar, kas tikrai labai patogu su Semper užpilamom košem ? 100ml vandens 4-5 šaukštai košės, viską gerai išmaišai ir jau gali mėgautis skaniais pusryčiais be vargo?

Džiaugiuosi gavus galimybė išbandyti šias košės, dukryte kaip matot irgi laiminga ? jos pusryčiai nuo šiol prasideda su Semper košė, o vakare prieš einat saldaus miegelio irgi neatsisako dubenėlio gardžios kosytes ?️?

​​​​​​Šiandien pusryčiams  ragavome Avižų košę, na tikrai nereali košę 

Jau ir pati bandė valgyti, aišku čia dar pati pradžia, švarios ir gražios ??

Ne paslaptis kad ir mama susigundė paragauti ? ir žinot ką aš irgi neatsisakyciau tokiu skanių pusryčių ?

Vakarenei padariau Amilei  košę su kriaušėmis ir obuoliais   

  

Ji suvalgė visa norma košės, kas man yra tikras stebuklas ?. 

Tikrai rekomenduoju Semper užpilamas košės vaikučiams ir mamytėms?. Turės dabar Amilė dalintis košę su mamyte ?‍♀️??

Nuo šiol tai mano Favoritas Nr.1