7 mėnuo - valgau daug ir sveikai

7 mėnuo - valgau daug ir sveikai

30. Aug 2010, 08:30

Suėjus 7 mėnesiui maisto racionas buvo tas pats, tik įtraukiau šaldytus žirnelius, juos išverdu su kitomis daržovėmis.

 

Neskubu primaitinti iš karto viskuo. Kol Kajus valgo daržoves, tol jų duodu, daržoves valgyti sveika, juose daug vitaminų ir negadina skrandžio. Taip pat maisto nesūdau, stengsiuosi kuo ilgiau ištemti tą laiką, kai jau reikės truputi paberti druskytės.

 

Skaičiau, kad nepatartina duoti druskos ir cukraus iki 3 metų. Cukraus tikrai neduosiu iki 3 metukų, o druskytės suėjus 2 metukams neišvengsiu, turbūt:), bet stengsiuos kiek galėdama, kad jos gautų mažai.

 

Vyras juokauja, kad Kajus valgo daugiau nei jis. Iš tiesų Kajaus porcijos tikrai didelės, valgo daug, bet nestorėja, augančiam organizmui juk reikia daug sveiko maisto. Žinau, kaip norisi ir niežti rankos duoti vaikui paragauti nors truputį to ir to, bet geriau to nedaryti ir neskubėti.

 

Kai buvau maža, mačiau, kaip kitos mamos savo mažam vaikui (iki metukų) duoda pagraužti lašinių, duoda dešrelių ir t.t. aš tam nepritariu. Pvz: lašiniai tukina ir duodama lašinius vaikas užaugo storuliukas.

 

Kajui jokiais būdais neduodu tokio maisto, kad po to neatsilieptų jo išvaizdai ir sveikatai. Tėvai patys pripratina savo vaikus prie tokio maisto, o po to jiems užaugus reiškia savo pretendzijas vaikams, kodėl valgo nesveiką maistą (čipsus, bulvytes "free"...), juk jie patys pripratino juos prie tokio maisto.

 

Na truputį ne visai į temą:)

Na va vėl Kajus su bananu, tik dabar jau valgo pats, nors ir dantukų neturi, bet zulina su dantenom:)

 

Mišinuką geria 3 kartus.

Saldus miegelis

 

Rasa Karlonienė

30. Aug 2010, 22:58

grazutis😉

30. Aug 2010, 18:17

ačiu cipolina, Kajui taip pat būdavo tokios dienos kai nevalgydavo arba labai mažai valgydavo, praeis😀

30. Aug 2010, 14:43

jusu labai grazus mazylis.maniskis ir valgo daug darzoviu maniskui 1metai ir trys menesei ir geria pieneli tris kartus.o seip jam dabar nevalgadienei ☹ matyt dietos laikosi

30. Aug 2010, 09:29

😀