37-38 savaitės: Mažasis didelio pasaulio tyrinėtojas!

37-38 savaitės: Mažasis didelio pasaulio tyrinėtojas!

11. Aug 2010, 09:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kaip auga vaikutis pirmaisiais savo gyvenimo metais? Apie tai sužinosi skaitydama specialiai Tau „Mamyčių klubo” paruoštą vystymosi kalendorių. Šiandien pasakojimas apie 37-38 savaites.

Žiūrėk, kaip aš augu

Tau neatrodo, kad vaikas nusigauna visur, kur tik įmanoma? Žiūrėk – jis jau spintelėje tarp indų ar skalbinių dėžėje, po akimirkos – jau po lova. Jei taip, tuomet augini tikrą pasaulio tyrinėtoją!:)

Daugelis mažylių nori sužinoti, kas ten už tradicinės teritorijos ribų. Jie „tiria“ viską, kas yra ant žemės – spintelės, spintos, dėžutės…Įprastais žaislais jų nesustabdysi, nes jie ne tokie įdomūs, juk aplink tiek visko naujo.

Mažylio priežiūra

Ar jūs jau palikote vaiką auklei? Ne su mama, drauge, bet būtent – su aukle?

Prieš palikdami mažylį svetimam žmogui – auklei, įsitikinkite, kad ji turi patirties, yra atsakinga ir gerai tam pasiruošusi. Norėdami geriau ją pažinti, pažaiskite visi kartu.

Tu ir tavo šeima

Intymių santykių trūkumas. Jei iškilo tokių problemų Tavo šeimyniniame gyvenime – prisiminkite romantiką. 

Pradžioje tu galvoji, kad viskas grįš į vėžes, kai kūnas po gimdymo atsigaus ir atgaus ankstesnes linijas, bet tikriausiai nesitikėjai, kad prireiks ilgo laikotarpio.

Iš pradžių pora susiduria su nesupratimu, po to su nuovargiu. Pažiūrėkime realiai į situaciją: mamos ir tėčio vaidmenyje esate visas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, reaguodami į kiekvieną vaiko verksmą. Be to, dar reikia atlikti begalę buities darbų.

Tad reikia suplanuoti dieną taip, kad vakare liktų jėgų ir energijos vyrui.

Įdomus faktas

Stengiantis paimti mažus daiktus, vystosi kūdikio pačiupimo veiksmas „pincetu“.

11. Aug 2010, 14:30

Man tai juokinga kai mano Mantui ką tik biški dantuko išlindo tai jis dabar visa diena vaikšto su liežuviu iškištu iš burnos, nes brauko juo per tą dantuką😃

11. Aug 2010, 14:07

manoji irgi tikra tyrinėtoja 😃 😃

11. Aug 2010, 12:10

Jo jau mano Mantui kaip patinka sėdėti po stalu tai šakės sakau gal šuniuką auginame tikras tyrinėtojas viską ima vsur lenda 😃