15 idėjų, ką dovanoti vaikams per Kalėdas

15 idėjų, ką dovanoti vaikams per Kalėdas

05. Dec 2021, 19:19 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Ar Kalėdų senelio krepšys pamažu jau pildosi? Tam, kad išvengtumėte streso, ieškant kalėdinių dovanų vaikams, Mamyčių klubas jums paruošė 15 dovanų idėjų rinkinį iš abczaislai.lt. Tikimės, jog rasite tai, ką labiausiai mėgsta jūsų mažieji.

Praktiškos, patikimos, patogios, kokybiškos. Tokios dovanos dažniausiai patinka suaugusiems, tiesa?! O jei norite per šventes nustebinti vaikus, rinkitės dovanas, kurios būtų žaismingos, linksmos, kupinos magijos ir ryškios! Tegu jos bilda, tarška, švilpia, blyksi ir t.t. 

Štai keletas puikių kalėdinių dovanų idėjų:

Interaktyvus vairas – žaislas, skirtas kiekvienam mažam vairuotojui. Vairas turi stabilų stovą, kuris leidžia patogiai juo naudotis. Tai bus idealus žaislas tiek namie, tiek keliaujant automobiliu.

Melodijas grojantis miego ežiukas taps pats geriausias Jūsų mažylio miego palydovas ir gražių sapnų sergėtojas! Spalvas keičiantis skydelis esantis ant ežiuko pilvo, sukuria gerą aurą, kambarį nušviesdamas mažomis žvaigždutėmis, bei grodamas ramias migdančias melodijas su gamtos garsais.

Žaislų konstruktoriai. Šiais laikais gamintojai siūlo itin platų žaislų konstruktorių asortimentą, tad rasite tinkamą tiek patiems mažiausiems, tiek paaugliams, atsižvelgiant į jų pomėgius.

Mažojo šefo prijuostė ir virtuvės reikmenys – puikus rinkinys mažiesiems virtuvės pagalbininkams! Šio rinkinio dėka Jūsų vaikas galės paruošti mėgstamiausius patiekalus savo draugams, šeimos nariams ar pliušiniams žaisliukams.

Elektrinė gitara su mikrofonu – puikus pasirinkimas kiekvienam muzikos instrumentų gerbėjui, kuris galės dainuoti mėgstamas dainas ir koncertuoti šeimos nariams.

Linksmas žvejybos žaidimas skirtas puikiam laiko praleidimui su šeimos nariais. Žaidimo tikslas – sugauti ančiukus su rinkinyje esančiomis meškerėmis.

Pasakų knygos – visada puiki dovana, juk taip gera vakare kartu skaityti nuostabias istorijas ir patirti stebuklingų nuotykių.

Sodininko konstruktorius skatins ne tik vaiko kūrybiškumą, bet ir išmokins puoselėti grožį, vizualiai stimuliuos, leis susipažinti su skirtingomis spalvomis ir formomis. Gėlių dizaino įvairovė apsuks galvą net ir patiems išrankiausiems vaikučiams ir leis pasinerti į dar neregėtą gėlių pasaulį.

Lėlė šukuosenoms ir makiažui kurti bus puiki Jūsų vaiko klientė. Lėlė turi ilgus, rudus plaukus, todėl kokią šukuoseną tą dieną turės Jūsų vaiko mylima lėlė viskas priklausys tik nuo mažylio fantazijos.

Žaislinės virtuvėlės komplektas su šaldytuvu ir orkaite su daugybe įvairių priedų leis Jūsų vaikui susipažinti su virtuvės pasauliu ir įsijausti į tikro virtuvės šefo vaidmenį.

Žaislinis kasos aparatas Žaislinis kasos aparatas patiks visiems mažiesiems verslininkams. Priedų įvairovė suteiks didelę žaidimų laisvę, o ryškios žaislo spalvos pritrauks kiekvieno dėmesį. Kasos apartas turi garso efektus, kurie yra būdingi tikroms parduotuvės kasoms.

Vasaros namelis su mini sodu puikiai tiks vaikams, mėgstantiems auginti ir rūpintis augalais. Prižiūrimi, mylimi ir laistomi augalai išaugs į gražų mažą sodelį. Namelyje yra mygtukas, kurį nuspaudus aktyvuojasi muzika, tad žaisti su juo bus dar maloniau! Išlaisvinkite savo vaizduotę, bei kūrybą.

Žaidimų aikštelė. Kodėl namuose nesurengus tikrų lenktynių? Kuris automobilis greitesnis? Kuris turi garsesnį variklį? Mažojo automobilio gerbėjo negalėsite atitraukti nuo šio žaislo.

Žaislinė vaflių keptuvė paskatins vaikus domėtis maisto gamyba. Rinkinyje yra viskas, ko gali prireikti, kad vaikai susikurtų savo pusryčius arba pietus, skaniai pagamintų savo pliušiniams žaisliukams ir lėlytėms. 

Gydytojo rinkinys su vežimėliu leis Jūsų vaikui susipažinti su medicina ir įsijausti į tikro gydytojo vaidmenį. Visas rinkinys pagamintas iš kokybiško plastiko, turi garso ir šviesos efektus.