Trečias nėštumo trimestras:  labai greit tie kilogramai auga

Trečias nėštumo trimestras: labai greit tie kilogramai auga

23. Sep 2011, 00:00 Krisliukas Krisliukas

Sveikos gyvos, mielos MK mamos. Vakarykštis rytas prasidėjo nuo elektroniniu paštu gauto priminimo pasisverti. Prisipažinsiu, pastaruoju metu svarstyklės man kelia šiokį tokį siaubą.

 

Pasisvėriau ir išsigandau, labai jau greit tie kilogramai auga. Nors mama mane visada sugeba "pradžiuginti". Kaskart mane pamačius skelia tą pačią frazę: "Oj, kaip tu sukūdai!". Paskutinį kartą jau nebežinojau kaip ir reaguoti, tad pasakiau: "Mama, gal tu iš manęs tyčiojiesi?". O ji man rimčiausiai atsakė: "Žinoma, kad sublogai, veido visai nebeliko." Pagalvojau, aišku veido nebeliko, jį užgožia didžiausias kaip žemės rutulys mano pilvas!

 

   

 

Šiaip ar taip jau prasidėjo trečiasis nėštumo trimestras. Liko 84 dienos iki gimdymo. Savijauta palyginti su antruoju nėštumu yra labai gera. Tik karts nuo karto sutraukia pilvuką ar blauzdas, tad nusipirkau magnio miltelių. Vis baimindamasi laukiu, kada ateis toks etapas, kai nebegalėsiu naktimis miegoti ir vartysiuos nuo šono ant šono skaičiuodama avis.

 

Pamenu, kai laukiausi mažiuko ir dirbau, nekantriai laukiau 30 nėštumo savaitės. Galvojau, išeisiu motinystės atostogų ir pagaliau pagaliau išsimiegosiu. Bet... atėjo ta diena ir iki pat gimdymo nebuvo nakties, kai miegočiau ramiai, gerai, kokybiškai. Arba negalėdavau užmigti, arba pabudusi naktį vartydavausi iki paryčių.

 

Tuomet svajonės apie saldų miegą taip ir liko svajonėmis. Tikiuosi, šįkart bus kitaip, nes bent jau šiuo metu vos padėjusi galvą ant pagalvės grimztu į saldų saldų miegą. Oi, kaip nelaukiu šiandienos, kai teks keliauti pas savo ginekologę. Paaiškės kraujo tyrimo rezultatai, dar pasvers, pamatuos, paims tepinėlį ir vėl apžiūrės echoskopu.

 

Tikiuosi, hemoglobino kiekis kraujyje bus didesnis nei praeitą kartą. Baigiau gerti geležį, tad dabar beveik kasdien spaudžiu burokėlių ir kitų daržovių sultis. Taip pat džiaugiuosi, kad grįžau prie savo pomėgio - vėl pasinėriau į mezgimo pasaulį. Dukrytei numezgiau kepurytę ir dvi poras batukų. Taip pat nusipirkau siūlų ir megsiu suknytę, kad per šias Kalėdas turėtume kuo pasipuošti.

 

Dar labai noriu numegzti berniukams liemenes, jau susigalvojau modeliukus. Tik tų 24 val. per parą man taip maža. Tiek visokių reikalų reikaliukų kasdien susikaupia, kad rimtiems darbams trūksta laiko. Čia mano mezginiai.

 

Lyg man dar būtų maža, pradėjau mokytis ispanų kalbos. Tai buvo mano sena svajonė. Išmokti šios kalbos paskatino flamenko šokiai. Nors šią aistrą tenka kurį laiką užgniaužti, bet niekas netrukdo ir toliau tobulėti šioje srityje. Karts nuo karto internete pažiūriu filmukus, susijusius su flamenko, vyro paprašiau, kad atsiųstu man filmų, mintyse vis pasikartoju išmoktų šokių elementus, o dabar dar ir ispanų kalbos pasimokysiu.

 

Planuoju jau kitą rudenį grįžti į flamenko repeticijas. O šį savaitgalį laukia net du gimtadieniai. Šeštadienį - Beno, o sekmadienį  - Viktorijos (zaliaakes) dukrytės. Simboliškai Beno gimtadienį paminėjome jau pirmadienį, tą tikrąją jo gimimo dieną. Nusipirkome mini tortuką, vaikiško šampano, balionų. Išsikepėme picos, Benas pats ruošė picą sau.

 

Nežinau kaip jums, bet man labai gera gimtadienius paminėti tik su artimiausiais žmonėmis, be jokios pompastikos, ovacijų, tiesiog šeimos rate. Tik tėčio šįkart mums trūko. Na, bet šeštadienį atsigriebsim, bus ir tėtis, ir daug draugų. Važiuosime į Ozo Multikiną, žiūrėsime "Mikės Pūkuotuko" filmuką, linksminsimės.

 

Bet apie tai kitame dienoraštyje. Šiandien peržiūrinėdama nuotraukų archyvą mielai prisiminiau visų Beno gimtadienių akimirkas. Štai jos. 1-asis gimtadienis

 

 

2-asis gimtadienis (gaila, kad jį teko praleisti ligoninėje)

 

3-iojo gimtadienio akimirkos

 

 

4-erių metukų vyras

 

 

5-asis gimtadienis

 

 

6-erių metukų vyras

 

 

7-tojo gimtadienio akimirkos

 

 

8-ojo gimtadienio šventė

   

 

Tai tiek šį kartą. Lekiu truputį pasigražint, vyras šiandien grįžta. ;)  

K.

Krisliukas Krisliukas 23. Sep 2011, 17:54

🌷

Krisliukas Krisliukas 23. Sep 2011, 17:54

tikiuosi 😀 o jeigu nebūsiu, tai turėsi mane vaikyt po mišką, kol pasidarysiu kaip stirna 😃

23. Sep 2011, 17:20

Ramaus ir grazaus Tau laukimo😀

23. Sep 2011, 16:49

man nescios moterys labai grazios :p sausi jau busi kaip stirna 😉

Krisliukas Krisliukas 23. Sep 2011, 14:42

ačiū ačiū, tu moki paguosti 😃
vis tik rūbelių nereiks permegzt, ir ten pas mane sakė dičkė auga, jau dabar neblogai ji sveria
ačiū, Rima, kad subtiliai nutylėjai apie mano pilvą ne taip kaip mano kaimynė 😃 tai aš ir sakau, pilvas užgožia veidą 😃

23. Sep 2011, 13:37

fainuoliai! 😀
Kriste, kai paskutini karta tave maciau,o tai buvo pries geras dvi savaites,tikrai pilvukas mazesnis buvo! grazeji! 🌷

23. Sep 2011, 12:50

kaip grazu. labai labai laaaabai!

23. Sep 2011, 12:13

labai grazus darbeliai😀 👍

rugpjutis rugpjutis 23. Sep 2011, 11:00

👍 😀o darbeliu grazumas geru siandienos rezultatu...........

blogietee blogietee 23. Sep 2011, 10:54

Kriste, kad sublogai tai jau tikrai, seniau kiek mačiau, žandukai didesni buvo 😃
O mezginukai labai gražūs, tikiu, kad jie yra tinkamos spalvos 😉

23. Sep 2011, 10:47

nu grazus mezginukai, dar zadejau sakyt nepamirsk dienorasti ikelt savo darbeliu😃
as isvis 11kg priaugau, o kiek tu?

Krisliukas Krisliukas 23. Sep 2011, 10:40

😘

23. Sep 2011, 10:23

linkiu kad netektų permegzt 😀

Krisliukas Krisliukas 23. Sep 2011, 10:19

ačiū 🌷, tikiuosi man neteks visko ardyti ir permegzti mėlyna spalva..šiandien einu echo, tikiuosi lytis nepasikeitė 😃
Jurga, torto nebespėjau iškept 😀
Raguta, tai mūsų vaikai tokio paties amžiaus abu 😉

23. Sep 2011, 09:55

Saunu, kad tiek veiklos pilna esi 😉 saunus darbeliai 😀 o vyriuka su gimtadieniu sveikiname🎉 siemet ir maniskis sves 8m gimtadini 👍

23. Sep 2011, 09:15

Super mezginukai 👍 labai grazus ,sutinku kad 24 val.tai taip mazai 😉

23. Sep 2011, 08:48

Labai gražūs tavo mezginiai 👍 matau torto taip ir neiškepiai 😃, barbė devyndarbė, dar jai veiklos maža.....

23. Sep 2011, 08:37

😍 pritariu Dovilei 🌷

23. Sep 2011, 00:14

Kaip visada išsamiai ir įdomiai 😀 👍 labai gražūs mezginukai 😍 šaunuolė, kad ir tiek visko spėji, nes man ir su viena pupa bei vienais mokslais paros per maža 😀 smagių jums švenčių savaitgalį 😘 🤗 🌷 🌷 🌷