Vilniuje - Alytaus teatro gastrolės šeimai

Vilniuje - Alytaus teatro gastrolės šeimai

09. Apr 2018, 21:26 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Vilniaus kameriniame teatre balandžio 15 d. 12 ir 14 val. Alytaus miesto teatro spektaklis šeimai „Mažasis princas“ pagal Antoine de Saint-Exupery to paties pavadinimo pasaką. 

  • Režisierė ir inscenizacijos autorė – Andra Kavaliauskaitė
  • Iiustracijų autorė – Urtė Jasenkaitė
  • Kompozitorius – Saulius Petreikis, Donatas Perteikis

„Mažasis princas“ – prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi 1943 m. išleista alegorinė pasaka. Klasika tapęs pasakojimas suvirpino ne vieną širdį visame pasaulyje. Apie Mažojo princo meilę, ištikimą ir niekada nesibaigiančią draugystę bei gebėjimą matyti širdimi iki šių dienų noriai skaito ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Režisierė ir inscenizacijos autorė Andra Kavaliauskaitė perkelia šią istoriją  į sceną ir ji suskamba naujai. Spektaklyje susipina dvi istorijos: pirmoji – pasakojimas apie dešimtmečio Rūtenio ir Nepažįstamojo pažintį bei draugystę, kurios abiems reikėjo kaip oro gurkšnio, kad užpildytų tuštumą, kurią paliko artimieji.

20180409212504-21071.jpg

Kitą istoriją, apie Mažąjį princą, pasakoja Nepažįstamasis savo naujam draugui, bandydamas atsakyti į berniukui svarbius klausimus: Kodėl suaugusieji neturi laiko? Kodėl suaugę sako suprantu, nors nieko nesuprato? Kodėl vaikai turi būti savo vietoje, nors nežino kur ji yra ir kodėl ji būtent jų? Kodėl lapės uodegos galiukas keičia spalvą?..

„Mažasis princas“ – spektaklis, kviesiantis stabtelėti ir į pasaulį pažvelgti atvira širdimi, prisimenant, kokią stiprią galią turi ištikimybė, atsakomybė, bičiulystė, tikėjimas ir meilė.

Kaina 6-7 €. Bilietus galite įsigyti Tiketa.lt ir Vilniaus kamerinio teatro kasoje. Bilietų rezervacija tel. +370 69901699

Vaidina: Lukas AlsysJonas GaižauskasVaidas PraspaliauskasEglė JuškaitėOna GudaitytėRasa Grigutytė

Trukmė: 1 val. 05 min. 

20180409212530-56083.jpg