Viešose vietose BŪTINA dėvėti veido apsaugos priemones!

Viešose vietose BŪTINA dėvėti veido apsaugos priemones!

10. Apr 2020, 00:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Pagal Ministrų kabineto priimtą karantino sąlygų pakeitimą, viešosiose vietose reikia „dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)“. Anksčiau tik rekomenduota dėvėti šias priemones.

Pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, asmenims už karantino sąlygų pažeidimus gresia bauda nuo 500 iki 1 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų. 

Ir premjeras, ir policijos generalinis komisaras tikino, kad pareigūnai neskubės bausti apsaugos priemonių nedėvinčių žmonių, o vertins konkrečią situaciją atskirai.

„Policija stengsis bent keletą dienų žiūrėti atlaidžiau ir įspės, bet jeigu mes matysime piktybinį pažeidimą, besitęsiantį pažeidimą ir nereagavimą į perspėjimą, be abejo, bus skirta bauda“, – penktadienio rytą LRT radijui sakė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris.

E. Šilerio teigimu, šio draudimo kontrolei policija pasitelks tiek pareigūnų patruliavimą, tiek technines stebėjimo priemones. „100 procentų fiziškai visur nebus, bet mes turime pakankamai daug techninių priemonių, tai stengsimės užtikrinti kontrolę fiksuojant tiek fiziniu būdu, tiek technologiniu būdu“, – sakė jis. Pasak generalinio komisaro pavaduotojo, tai, ar bus tikrinami visi be išimties atvykstantieji, ar tik pasirinkti automobiliai, priklausys nuo to, kokie bus automobilių srautai. „Nenorime padaryti didelių kamščių. Jeigu tai yra pavieniai automobiliai, tai jie bus tikrinami visi, jeigu matysime, kad formuojasi didelės spūstys, be abejo bus atsitiktinis patikrinimas“, – sakė jis.

Turintiems vykti svarbiais reikalais ar į savo sodybas, dokumentų privaloma turėti nėra, tačiau E. Šileris pataria turėti fizinę ar skaitmeninę dokumentų kopiją, nes tai pagreitins darbą pareigūnams. Šis ribojimas per Velykas įvestas siekiant užkardyti koronaviruso plitimą.

Trečiadienį Vyriausybės pakeistose karantino sąlygose numatyta, kad ribojimai nebus taikomi, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo reikalais, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar teikiant būtiną medicinos pagalbą. Taip pat draudimai negalios gyventojams, jei jie vyksta į kitą, nei savo gyvenamąją savivaldybę, kai toje savivaldybėje turi nekilnojamojo turto. Tokiu atveju pareigūnai rekomenduoja turėti nuosavybę įrodančius dokumentus.

BNS

Jennysmith Jennysmith 27. Apr 2020, 21:07

Sveiki visi, mačiau komentarų žmonių, kurie jau yra gavę paskolą iš „Anderson Loan Finance“. Nuoširdžiai maniau, kad tai sukčiai, ir tada nusprendžiau kreiptis remdamasis jų rekomendacijomis, nes man tikrai reikėjo paskolos. Prieš kelias dienas asmeninėje banko sąskaitoje patvirtinau 12 000,00 USD sumą, kurios paprašiau verslui su 2% palūkanų norma. Tai tikrai gera žinia ir mielai patariu visiems, kuriems reikalinga tikra paskola ir kurie yra labai tikri, kad grąžins paskolą, susisiekite su jais el. Paštu. (faksas) +1 315-329-6320.

Jie gali jums paskolinti!
Susisiekite su ponu Andersonu
Paštas: andersonraymondloanfinance@gmail.com
Telefonas: +1 315-329-6320
Apsilankykite biure adresu @ (68 Fremont Ave Penrose CO, 81240) ..
........