Jei švęsti, tai švęsti! Klaipėdos miesto 760 -osios įkūrimo metinės bei Jūros šventė bus švenčiama visą šią savaitę!
Klaipėdos miesto šventės renginiai vyks nuo liepos 31 -osios iki rugpjūčio 5 -osios. Rugpjūčio 1-ąją, trečiadienį, ilgai miegoti nepavyks, nes jau nuo 7.30 vyks teatralizotas gyventojų žadinimas senamiestyje. Ir tikrai, miegoti šią savaitę Klaipėdoje reikia atsargiai, kad nepramiegotumėte gražios šventės ir gausybės jos renginių. Danės gatvėje įsikurs šventinė mugė, o miestiečiai kviečiami į koncertus, renginius ir parodas. Specialiai miesto šventei bus rodomi teatro, pantomimos, žongliravimo, cirko pasirodymai, kocertuos svečiai iš užsienio bei Lietuvos kolektyvai.
Žinoma, kokia gi uosto šventė be laivų... Vyks tarptautinė istorinių laivų eskpozicija po atviru dangumi, o Klaipėdos piliavietėje įsikurs "Viduramžių miestas".
Iš tiesų, išvardinti, kas vyks per visą savaitę Klaiėpdoje, neįmanoma, visa tai surasite interneto svetainėje www.jurossvente.lt. O mes siūlome paganyti akis po praėjusių metų Jūros šventę, kurią įamžino Jūratė (sweethaart).





