Sveiki atvykę į „VASAROS GIDĄ 2020"!

Sveiki atvykę į „VASAROS GIDĄ 2020"!

22. Jul 2020, 15:23 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Atėjo mylima vasara, o su ja - ir mūsų tradicinis projektas „VASAROS GIDAS 2020"!

Šiame projekte kviečiame papasakoti apie vietas ir šalis, kurios šią vasarą tapo jūsų šeimos atradimais.

 • Jeigu kas nors apie tą vietovę jau rašė Mamyčių klubo portale, tačiau jūs ten pabūvojote pirmą kartą, tai drąsiai apie tai parašykite; 
 • Jei jūs atvykote jau į jums pažįstamą vietą Lietuvoje ar užsieno šalį, tačiau ji kažkuo jus iš naujo nustebino, kažką naujo atradote - vėl gi drąsiai apie tai papasakokite;
 • Jei apie tai niekas dar portale nerašė ir jūs pirmieji apie tai norite papasakoti, kur buvote ir ką pamatėte įdomaus - su nekantrumu laukiame jūsų fotoreportažo!

Tegu atradimu jums tampa muziejai, kavinės, svečių namai, parkai, paplūdimiai, naujos šalys ir miestai...ir  būtinai dalinkitės tuo Mamyčių klube!

Kaip įkelti kelionių blogą Mamyčių klubo svetainėje?

 • pirmiausia užsiregistruokite ir prisijunkite portale: https://mamyciuklubas.lt/;
 • viršutiniame dešiniame kampe spauskite oranžinį mygtuką „+Pridėti straipsnį";
 • tuomet rinkitės rubriką „Moterų klubas" bei žymą „Vasaros gidas";
 • parašykite savo pasakojimą, įkelkite pagrindinę nuotrauką (horizontalią) ir būtų puiku, jei įkeltume į tekstą ir daugiau foto;
 • kai viską baigsite, apačioje spauskite „Išsaugoti straipsnį" ir po kelių akimirkų jūsų reportažas pasirodys portale! (viską atidžiai peržiūrėkite - neskubėkite, nes paspaudę „Išsaugoti", galimybės redaguoti teksto jau neturėsite).

Projektas tęsis birželio 4 d. - rugpjūčio 31 d.

VASAROS GIDO UŽDUOTIS - papasakoti apie pačias įdomiausias jūsų šeimos aplankytas vietas Lietuvoje (ir ne tik) šią vasarą, naudojant tik savo nuotraukas (ne iš interneto) ir informaciją apie tai:

 • kaip nuvykti į tą vietovę Lietuvoje ar užsienio šalį;
 • kokios išlaidos nusimato (kelionės, maisto kainos, galimos nuolaidos ir pan.);
 • kas tikrai bus įdomu ir patrauklu įvairaus amžiaus vaikams.

Iš esmės, tai kelionių blogas-maršrutas, kuriuo galėtų naudotis bet kas - atsidarė portalą, paskaitė, išsirinko datą ir nuvyko ten su šeima, klausydamas blogerio nurodymų, gal perspėjimų, naudingų pastebėjimų ir patarimų. 

PROJEKTO TIKSLAS - padėti šeimoms su vaikais idėjomis, kur ir kaip įdomiai praleisti laiką visiems kartu ir įkvėpti dažniau išvykti iš namų ;)

KO NEVERTĖTŲ DARYTI:

 • Projekte „Vasaros gidas“ nepublikuojami tekstai, kuriuose yra tik reklaminė informacija apie nuolaidas, nuolaidų kuponus bet kokiai kelionei. Tam yra forumas su atskiromis žymomis „Nuolaidos", „Perku-parduodu..." ir pan.
 • Nesidalinkite informacija, kuri jau buvo jūsų praėjusiuose bloguose apie pamatytas vietas, maršrutus - to kopijuoti iš naujo nereikia. Jei iš naujo ten būsite šią vasarą, žinoma, galite įdėti nuorodas į ankstesnį savo blogą. Rašome tik apie tai, ką atradote ir pamatėte šių metų birželio - rugpjūčio mėnesiais.
 • Jei įkelsite ne savo nuotraukų, o iš interneto, tokie blogai nedalyvaus lošime dėl prizų, taip pat ir tekstai, kurie bus visai be nuotraukų. 

Vertinsime jūsų reportažų kokybę (turinį) bei kiekį (mažiausiai 3 blogai per mėnesį, jei norite pretenduoti į pagrindinį mėnesio prizą).

PRIZINIS FONDAS

MĖNESIO PRIZAI

PAKVIETIMAS VISAI ŠEIMAI (2 suaugusieji ir 2 vaikai) į „UNO Park" nuotykių parkus Vilniuje, Kaune ar Druskininkuose

 www.unoparks.lt

Šeimos bilietas į nuotykių parką ABpark.lv

Papildomi savaitės prizai nuo:

Ringuva.lt

Nieko rimto leidykla

Uogauoga.lt/

www.sodoturtai.lt

Vasaros metu papildomų dovanų krepšys vis pasipildys!

Sėkmės!