Šiandien kurkime FOTOblogus tema "SUDIE, VASARĖLE!!!

Šiandien kurkime FOTOblogus tema "SUDIE, VASARĖLE!!!

31. Aug 2010, 08:30

Šiandien paskutinė nubėgančios geltonplaukės vasaros diena. Liūdna...bet ateina auskinis ruduo, o su juo ir Bobų vasara :) Tad šiandien kurkime FOTOBLOGUS tema "Sudie, vasarėle".

 

Turbūt daugelis jūsų jau susipažino su Mamyčių klubo portalo naujiena - fotoblogais. Jei dar nežinote, kaip juos kurti, pažiūrėkite čia: kurk-mk-portale-savo-fotoblogus

 

Taigi, kiekvieną savaitę įvedame tokią tradiciją - siūlome savaitės temą ir kuriame ta tema fotoISTORIJAS. Būtent - istorijas. Tad didelis prašymas - kai keliate nuotraukas, būtinai parašykite nors kelių žodžių komentarą prie jų.

 

Gal prie kai kurių foto ir nepavyks parašyti komentaro, tačiau nors ir vieno žodžio pakanka, kad gautųsi kiek įmanoma minipasakojimas.

 

Gera buvo vasara, ar ne!!!

Tad atsisveikinkime šiandien su ja kurdami FOTOBLOGUS!!!

 

31. Aug 2010, 15:40

kokia turejome nepakartojama siu metu vasara!!!
Liudna-bet viskas kas prasideda anksciau ar veliau baigiasi....

31. Aug 2010, 15:18

Šaunu 😀 Galėsim paskutinį kartą pasisveikinti gražiomis vasaros akimirkomis 😀

31. Aug 2010, 10:59

liuks.... ikelsime ka nors

31. Aug 2010, 09:11

Šaunu😀 siūlau tema fotoblogams, " Pirmieji rudens lapai", " Rudens garderobas" 😀