Šį šeštadienį MK laidoje - nėščioji ir plaukų dažymas, žaidimo draugai ir tvarkymasis su vaikais

Šį šeštadienį MK laidoje - nėščioji ir plaukų dažymas, žaidimo draugai ir tvarkymasis su vaikais

15. May 2015, 12:00 Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt

Paskutinius pavasario šeštadienio rytus leiskime kartu su "Mamyčių klubo" laidele. Čia net ne tėvų mokykla, o tikrų tikriausias universitetas, kur naudingos informacijos ras ir pradedantys studentai, tai būsimi tėveliai ir patyrę baigiamųjų kursų vilkai, auginantis ikimokyklinukus. 

Pirmoje laidos temoje aptarsime vieną iš draudimų, su kurių gausybe susiduria nėštutės. Ar tiesa, jog teste išvydus dvi juosteles, nebegalima kirptis ir dažytis plaukų? Ką apie tai mano specialistai? Ir kaip elgiasi būsimos mamos? 

Vėliau prie ekranų arčiau kviesime tėvelius, jau auginančius džiaugsmus, kuriems įdomu žaidimai. Vaikų mokyti žaisti nereikia, o štai tėvus... Auklėti ir auklėti. Laidos rubrikoje "Žaidimų laboratorija" šįkart aptarsime apie žaidimų draugus. Ar reikia vaikams kompanijos žaidžiant? Kada ir kokios? 

Na, o pabaigoje dalinsime patarimus mamoms, kurios paskendusios... namų ruošoje! Turbūt tik užmigdžiusios mažylį pietų miego skubate plauti, tvarkyti, valyti ir šluostyti? O kodėl namų ruoša neužsiėmus kartu su vaiku? Rubrikoje "Vaikui atviras pasaulis" smalsausime, kaip namų ruošos darbų galima išmokyti vaikučius.

Susitikime jau rytoj, 9.30 val. per TV3!