Šį sekmadienį "Mamyčių klubo" laidoje matysite: Indrės gyvenimas su 2 mažyliais, vaikų zumba, kaip rinktis nešioklę, tortas be glitimo

05. Apr 2018, 09:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Smagus laikas, naudingi patarimai, aktualios temos jaunoms šeimoms ir dar daug daug visko gražaus jūsų laukia kiekvieną sekmadienį "Mamyčių klube"!

Šį pavasarišką sekmadienio rytą matysite:

Ką reiškia būti dviejų vaikų mama? Paatviraus laidos vedėja Indre Kavaliauskaite-Morkuniene, kuri neslepia, jog su antro vaikučio gimimu, įsitvirtino ramybė :) O kaip paruošti pirmagimį naujam šeimos nario atėjimui - patars psichologė Sonata Vizgaudiene

Zumba – sportas ar šokis? Kuo ji naudinga vaikučių sveikatai - kalbamės ir šokame su zumbos trenere Gabrielė Žukauskiene.

Kaip išsirinkti tinkamą priemonę kūdikiui nešioti? Kalbėsime su mamoms ir sertifikuota šokių su kūdikiais nešioklėse instruktore Ruta Lelyte.

Na o laidos pabaigoje, populiarioje TV rubrikoje "Gaminame su vaikais" trijų vaikų mama, knygos Kepiniai be glitimo autorė Inga Krasuckiene ne tik papasakos, koks yra gyvenimas, netoleruojant glitimo, bet ir pamokins, kaip pasigaminti tortą be glitimo!

Susimatykime sekmadienį, 8.30 per TV3!

LAIDĄ REMIA: #Babycity/Toycity

20180209124459-85451.jpg