Šį savaitgalį atraskite prancūzišką animaciją visai šeimai + KONKURSAS FB

05. Oct 2018, 06:30 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Prancūzų kinas garsėja išskirtinėmis komedijomis, kuriose apstu kurioziškų situacijų, ironijos ir intelektualaus humoro. Šios šalies kūrėjai taip pat siūlo ne mažiau kokybišką ir šmaikščią animaciją visai šeimai. Vieną iš jų, animacinį filmą „Didelis blogas lapinas ir kitos istorijos“, įgarsintą lietuviškai, kino ekranuose išvysite jau nuo spalio 6 d.

„Tai išskirtinė galimybė savo mažyliams parodyti kokybišką, spalvingą ir pamokančią animaciją, kitokią nei šiandieną esame įpratę matyti. Atrinkdami filmus visai šeimai, stengiamės atsižvelgti ne tik į mažųjų žiūrovų poreikius, bet didelį dėmesį skiriame ir meninei jų vertei. Filmas, pasakojantis apie plasnojančius, kudakuojančius, striksinčius fermos gyventojus, įsiveliančius į komiškus nuotykius, patiks ne tik mažiausiems žiūrovams, bet ir jų tėveliams“, – pasakoja „Skalvijos“ kino centro edukacinių programų koordinatorė Vėjūnė Dūdėnienė.

20181005103011-33384.jpg

„Didelis blogas lapinas ir kitos istorijos“ yra naujausias animacinio filmo „Ernestas ir Selestina“ kūrėjų darbas, kviečiantis susipažinti su nemažu būriu fermos gyventojų ir atklydėlių: tinginiauti mėgstančiu Gandru, darbščiu ir geraširdžiu Paršeliu, niurzga Antinu, ne visuomet atsakingu, bet labai kūrybingu Triušiu ir kitais personažais. Visi jie atkeliavo iš šio filmo kūrėjo Benjamino Rennerio komiksų. 

„Šį filmą su kolegomis kūrėme tarsi mažą saldainiuką, padedantį atsipalaiduojanti, nepretenzingai juokingą ir kuriuo galėtum pasidalinti su visa šeima“, – viename interviu yra sakęs B. Renneris.

Visi norintys ne tik pasižiūrėti, tačiau ir susipažinti su animacijos kūrimu kviečiami registruotis į animacijos dirbtuves vaikams, vykstančias spalio 14 ir 20 d. „Skalvijos“ kino centre, prieš filmo „Didelis blogas lapinas ir kitos istorijos“ seansą. Jas ves animatorės Emilė Maigytė ir Emilija Jūzeliūnaitė. 

20181005103023-50329.jpg

„Tai galimybė pažvelgti į animacijos užkulisius ir prisidėti prie animacijos kūrimo proceso. Vaikai bus supažindinti su animacijos kilme, dekoruos kaukes, įrašys garsus filmo takeliui, kurs titrus, ir, žinoma, filmuos. Darbų ir žaidimų užteks visiems, o po seanso bus galima pamatyti magišką savo rankomis sukurtą pasaką“, – teigia V. Dūdėnienė.

Norint sudalyvauti dirbtuvėlėse tereikia iš anksto užsiregistruoti el. paštu edukacija@skalvija.lt.

Premjerinis filmo seansas vyks „Skalvijoje“ spalio 6 d., 14.20 val. Filmas įgarsintas lietuviškai, rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

KONKURSAS FACEBOOKE - LAIMĖKITE KVIETIMUS Į FILMĄ!