Pirmoje laidoje - įdomios pažintys ir naudinga informacija

Pirmoje laidoje - įdomios pažintys ir naudinga informacija

20. Jun 2009, 00:00

Pirmoje “Mamyčių klubo“ laidoje – aktuali ir naudinga informacija auginantiems ir pačius mažiausius pipirus, ir jau ūgtelėjusius vaikus.

 

Netikėta pažintis


Maloni staigmena laukia visų, birželio 21 –ąją dieną, 9.30 valandą įsijungusių TV3 televiziją. „Mamyčių klubui“ savo namų duris draugiškai atveria naujosios laidos vedėja Eglė Skrolytė – Liesienė ir jos vyras Juozas Liesis. Glausdama prie širdies pusantrų metukų dukrytę Meilę pora atvirai pasakoja apie savo motinystės ir tėvystės „atradimus“.

Eglė neslepia, kad gimus dukrytei jai pačiai trūko informacijos apie vaikučių auginimą, tad šiandien moteris džiaugiasi naujos laidos gimimu ir tiki, kad ji taps tikru pagalbininku jaunoms šeimoms, auginančioms vaikučius.

 

Virė, virė košę...


Kita laidos tema – pirmoji kūdikio košė. Kokia ji turi būti – iš daržovių ar kruopų? Saldi ar pasūdyta? Ką daryti, jei mažylis nemėgsta valgyti košių? Atsakymai į šiuos klausimus – „Mamyčių klubo“ laidoje. Žiūrovams profesionalių patarimų apie pačių mažiausiųjų mitybą negaili Kauno medicinos universiteto klinikų Neonatologijos klinikos vadovė med. dr. Eglė Markūnienė.

 

Nuvertimas nuo sosto


Kai šeimoje gimsta pirmasis vaikutis, natūralu, kad visas dėmesys skiriamas jam. Tačiau kai šeimoje į pasaulį pasibeldžia antrasis, pirmagimis priverstas dėmesiu ir meile dalintis su mažuoju.

Kaip paruošti vaiką broliuko ar sesutės gimimui? Kaip išmokti tėvams padalinti meilę jau ne vienam, o keliems vaikams? Atsakymų į šiuos klausimus „Mamyčių klubo“ rengėjai ieško psichoterapeutės kabinete bei svečiuojasi du vaikučius auginančioje vilniečių šeimoje.

 

 „Mamyčių klubo“ laidose jūsų laukia įdomūs reportažai, nuoširdžios pažintys ir aktuali infomacija vaikus auginantiems tėvams. Pirmoji laida TV 3 eteryje jau birželio 21  dieną, sekmadienį.

06. Jun 2014, 11:26

Dovanoju gerą vyrą, augina du vaikus be žalingų įpročių .Jei kam moterys reikia vyro visam gyvenimui prašome teirautis telef: 867112734 ,Klaipėda.Aš 10 m. išgyvenau su juo kartu nuostabus žmogus , tačiau mane patraukė ant kitų vyrų jį palieku kad žmogaus nė apgaudinėti.

08. Sep 2009, 18:26

Nuostabu kad rodoma tokia idomi laida. Manau tokios laidos seniai reikejo LT televizijoje😉

01. Aug 2009, 13:23

man taip pat labai patinka jusu laida tikrai tokios reikejo. Labai aciu

Gintarep Gintarep 28. Jul 2009, 14:11

Man neteko jos ziureti,tuomet kai ji startavo.Aciu uz suteikta galimybe visas archyvines laidas perziureti internetu.Jose labai gausu reikalingos informacijos.Aciu.

24. Jun 2009, 23:57

kai tik pamaciau sios laidos anonsa..lb laukiau ir nenusivyliau...nes ir mes jau greitai gaminsimes pirmaja kosyte... mano sunui jau3menesiai,bet dar vis prisimindama ta stebuklinga diena, kiekvienos dienos ispudzius susigraudinu ir apsiverkiu... ir sia laida ziuredama negalejau nisspausti dziaugsmo asaros..saunuole Egle.... mes ruosiames isvykti is Lietuvos,bet visada noriai lauksiu naujienu siame psl.

21. Jun 2009, 21:01

Labai smagu buvo ziureti sia laida. Isgirdome apie pacias aktualiausias musu seimai temas: primaitinima (auginame beveik 5 menesiu dvynukes, taigi kosiu metas jau ne uz kalnu) ir tai, kaip vyresni seimos vaikai priima naujagimi (patys turime 5,5 m. sunu).