Pirmasis Kalėdų Senelio laiškas mažiesiems

Pirmasis Kalėdų Senelio laiškas mažiesiems

13. Nov 2020, 09:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Sveiki, mielieji!

Tikiuosi, kad visi esate sveiki ir dar gerai prisimenate mūsų susitikimus Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose. Pasiilgau Jūsų! Labai laukiu akimirkos, kada vėl Jus pamatysiu.  Nors mano dirbtuvėse dabar pats darbymetis – nykštukai pakuoja dovanas ir ruošia roges tolimai kelionei, bet aš radau laisvą minutę ir gurkšnodamas gardžią kakavą rašau Jums šį laišką. 

Labai džiaugiuosi, kad vėl galėsiu sugrįžti į Anykščius ir taip man mielą Kalėdų rezidenciją Istorijų dvarelyje! Išduosiu paslaptį – Anykščiai šiais metais jus  pasitiks ypatinga atmosfera, intriguojančia ramybe ir kūrybiniais atradimais. Įsivaizduojate – mieste bus galima pasijusti lyg paslaptingame gamtos prieglobstyje?! 

Laukiu nesulaukiu gruodžio 5 dienos, kada mes garsiai paskelbsime Anykščių – Kalėdų rezidencijos atidarymą ir įžiebsime miesto pagrindinę eglę! O štai paslapties kaip ir ką Jūs pamatysite per Kalėdų rezidencijos atidarymą dar neatskleisiu. Apie tai pranešiu kitame savo laiške...

Artėja magiškas Šventų Kalėdų laukimo laikas. Aš tikiuosi, kad Jūsų visų sulauksiu  įprastoje vietoje savo rezidencijoje – Istorijų dvarelyje Paupio gatvėje. Esu pasiruošęs priimti Jus šiltai ir jaukiai ☺

Pamenu kiekvieną Jūsų pernai duotą pažadą atlikti gausybę gerų darbų ir tikiu, kad juos visus išpildėte. Šių metų Kalėdų laukimas kiek kitoks, todėl primenu, kad dabar pats svarbiausias darbas yra saugoti savo ir kitų sveikatą.

Aš, kaip ir jūs, nekantriai laukiu žiemos švenčių, kuomet po kojomis girgžda purus sniegas, languose žiba jaukios švieselės, namai prisipildo meduolių kvapo, o širdyje taip šilta ir ramu  – juk artėja Kalėdos!

Su meile Kalėdų senelis

P.S. Perskaitę pasidalinkite mano laišku ir su kitais ☺