Pirmą kartą Lietuvoje - vaškinių pasakų herojų paroda

Pirmą kartą Lietuvoje - vaškinių pasakų herojų paroda

31. May 2013, 00:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Nuostabu pasinerti į ryškų ir didelį pasakų pasaulį, kuriame gyvena linksmi ir įdomūs herojai. Prekybos centras „SAULĖS MIESTAS“ kviečia į pirmą kartą Lietuvoje vykstančią animacinių personažų vaškinių figūrų parodą, kuri sužadins fantaziją ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems.

 

Estų kompanija „Fantazija“ 12 metų užsiima įvairų vaškinių figūrų parodomis įvairiose šalyse. Tačiau į Šiaulius atkeliavusi šios kompanijos išraiškinga pasakų ir animacinių herojų kolekcija yra pirmoji tokia paroda visose trijose Pabaltijo šalyse.

 

Eksponuojamos vaškinės figūros pagamintos kruopščių vaško bei makiažo meistrų rankomis Sankt Peterburge. Prie kiekvieno kūrinio gamybos kaskart prisideda net 14 skirtingų savo srities specialistų bei menininkų.

 

Pasakos – vienas linksmiausių būdų prisiminti tikrąsias gyvenimo tiesas

 

Sakoma, kad animaciniai herojai neretai tampa ir vaikų gyvenimo gidais, kurie šmaikščiomis istorijomis ne tik palengvina mažųjų kelionę per gyvenimą, bet ir padeda kūrybiškai pažvelgti į mus supantį pasaulį. O ką jau kalbėti apie gėrio ir blogio kovas, linksmus nuotykius ar stebuklingas istorijas apie princus ir princeses, kurie primena mums svarbiausias gyvenimo vertybes?

 

{smallpic:1}

{smallpic:2}

 

Parodoje smagūs ir šmaikštūs pasakų herojai

 

Prekybos centro „SAULĖS MIESTAS“ lankytojus pasitiks jau visų pamilta žalioji būtybė Šrekas bei jo draugai – linksmuolis Asilas ir gražuolė princese Fiona.

 

{smallpic:3}

{smallpic:4}

{smallpic:5}

{smallpic:6}

{smallpic:7}

 

Tarp Šreko bendražygių bus galima išvysti ir jau visame pasaulyje puikiai atpažįstamą „Ledynmečio“ herojų mamutą Menį bei garsųjį tinginį Sidą. Parodoje lankosi ir tiek vaikų, tiek suaugusiųjų laukia išdaigininkas, niekada nenukabinantis nosies Karslonas, kuris gyvena ant stogo ir dar daugelis kitų pasakų herojų. Visi atrodo tarsi tikri, tuoj žengsiantys lankytojų link.

 

Paroda veikia nuo gegužės 20 d. iki birželio 9 d. prekybos centro „SAULĖS MIESTAS“.