Parodoje „Esu Mama!“: nuo pasiruošimo  gimdymui iki vaikiškų švenčių organizavimo

Parodoje „Esu Mama!“: nuo pasiruošimo gimdymui iki vaikiškų švenčių organizavimo

20. Sep 2018, 09:51 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

„Aš esu mama”, „aš esu tėtis” tyliai mintyse ištaria naujagimį rankose laikantys tėvai. „Aš noriu būti mama”, „aš noriu būti tėčiu” mąsto jais trokštantys tapti žmonės. „Kodėl mes negalime susilaukti vaikelio?” svarsto nesėkmės lydima šeima. Visų šių žmonių tikslas vienas - kūdikis, kuris kartu su begaliniu džiaugsmu ir laime, atneša rūpesčius bei daugybę klausimų į kuriuos atrasti atsakymus padės jau šį šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksianti paroda „Esu mama”.

Gimus kūdikiui kartu gimsta mama bei tėtis, kuriems, kaip ir ką tik pasaulį išvydusiam mažyliui, viskas yra nauja ir nesuprantama. Jau turintys vaikų, domisi darželiais, mokyklomis, šventėmis. Jiems svarbu viskas, kas susiję su jų atžalų užimtumu. O tie, kurie susiduria su nevaisingumo problemomis, ieško būdų kuo greičiau susilaukti vaikelio. Tokių žmonių čia ypatingai laukiame, nes jiems šioje mugėje bus skirta speciali paskaita. Kur kitur būtų galima gauti šitiek daug koncentruotos informacijos apie visa tai jei ne šioje mugėje, kur seminarų metu bus atsakyta į visus kylančius klausimus, kur galėsite pabendrauti su kitais tėveliais ir susipažinti su išskirtiniais mugės dalyviais, kuriančiais su didele meile.”, - kalba parodos organizatorė, dizainerė ir UAB „Inži Group” vadovė Ingrida Rutkauskaitė - Naujokė.

20180920095018-96927.jpg

Mugėje „Esu mama” laukiamos visos būsimos mamos ir tėčiai, jaunos šeimos ir jų artimieji. Čia bus galima rasti visko pradedant nėščiosios gimdymo krepšeliu ir užbaigiantdovanomis mažiesiems. Mugės dalyviai siūlys išskirtinius drabužius bei aksesuarus nėščiosioms ir vaikučiams, natūralias kosmetikos bei grožio priemones, su meile gamintus žaislus, naudingas ir įdomias knygas, daiktus palengvinančius buitį. Lankytojai susipažins su įvairių švenčių organizatoriais, gydymo bei ugdymo įstaigomis.

Antrus metus iš eilės organizuojamas švietėjiškas ir socialiai atsakingas renginys pakvies pasidalinti gerumu ir padėti žmonėms, stokojantiems pagalbos ir palaikymo. Galintys savo meile ir šiluma pasidalinti su kitais, bus skatinami pasirūpinti tėvelių neturinčiais vaikučiais prisiimant juos savo globon. Anksčiau į pasaulį pasibeldę mažyliai - ankstukai, savo tolimesnį vystymąsi tesiantys inkubatoriuje, taip pat lauks mugės lankytojų paramos. O Nacionalinis kraujo centras kvies prisijungti prie kraujo donorystės akcijos ir galbūt savo krauju padovanoti kažkam gyvenimą. 

20180920095031-53993.jpg

Renginyje „Esu mama” veiklos netrūks ir mažiausiems renginio lankytojams. Čia vaikučius linksmins vaikiškų švenčių organizatoriai, kurie nusispalvins veidukus ir mokys piešti spalvotu smėliu. Vyresnieji galės sudalyvauti Japoko konstruktorių mokymuose, kuriuos pabaigę gaus tai patvirtinantį pažymėjimą.

Renginys „Esu mama” kviečia visus būsimus tėvelius ir  jaunas šeimas su mažais vaikais prisijungti prie šio nuostabaus gyvenimo etapo puoselėjimo, kupino neišmatuojamos laimės ir malonių rūpesčių. Susitikime jau šį šeštadienį, nuo 10:00 iki 15:30 valandos, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Lankytojams įėjimas, seminarai bei visos veiklos yra nemokamos!