Kokio ilgumo vaiko priežiūros atostogas pasirinktumėte (pasirinksite) - metus ar dvejus? Paaiškėjo. kad absoliuti dauguma yra už DVEJUS METUS.
Štai jūsų argumentai:
nge:
Pasirinkimas nuo daug ko priklauso, taip pat ir nuo paties vaikučio. Vienas anksčiau pajaučia didesnį poreikį bendrauti su kitais vaikais, kitas - vėliau. Sakyčiau, kad metai yra minimumas O vėliau pagal norus ir galimybes. Aš su mažąja norėčiau būti iki 1,5 metų kažkur, jeigu aplinkybes nepadiktuos kitaip. Bet atsakant i tema: rinkciausi dvejus metus, o antraisiais kazkuriuo momentu galbut pradeciau dirbti.
insa:
Metai per mažai , dveji kaip tik . O jau dvejų su puse, manau, ir mamai reikia, ir vaikui pakeisti aplinką . Darželyje vaikučiai ugdosi, bendrauja.
aijos:
Aš taip pat su vaikeliu dvejus metus pasilikčiau. Kur tokį mažą špoką paliksi, gaila vaiko.
lauraei:
Tik 2-3 m. Labai gaila palikti kažkam mažylę.
Linalu:
Aš eisiu dviems metams, bet planuoju antrus dirbti, o kaip bus iš tikrųjų, parodys gyvenimas.
Toma:
Galima ir trečius, bet jau nieks nieko nebemoka, aš kaip tik pasirinkus.