Mamos atvyksta nustelbti futbolo

Mamos atvyksta nustelbti futbolo

14. Jun 2010, 00:00

„Idioteatras“ bent vieną vakarą pajūrio moterims nori pasiūlyti alternatyvą – vietoj to, kad jos žiūrėtų televizorių kitame kambaryje arba lūkuriuotų savo vyrų grįžtančių iš baro, nes ten didesnis ekranas, klaipėdietės laukiamos spektaklyje „Ša, kalba mamos!“.


Birželio 16-osios vakarą uostamiesčio moterys kviečiamos vienytis ir rinktis Žvejų kultūros rūmuose. Ten tą vakarą karaliaus savitarpio supratimo dvasia, atsipalaidavimas bei juokas.

 

Puikus aktorių šešetukas – Gabija Ryškuvienė, Aldona Vilutytė, Redita Dominaitytė, Lina Budzeikaitė, Saulė Degutytė bei Kristina Mauruševičiūtė – nuo scenos rėš tai, ką, ko gero, supranta bei atpažįsta kiekviena moteris ir, svarbiausia, jos visa tai perleis per humoro prizmę.

 

Todėl gali būti, kad Žvejų kultūros rūmuose aidintis juokas net nustelbs artimiausių barų ūžavimus įspyrus įvartį.

 

„Idioteatro“ žiniomis, klaipėdietės bilietus į komediją „Ša, kalba mamos!“ perka grupėmis, draugių, kolegių būreliais ir yra nusiteikusios nuoširdžiai pašėlti saviškių apsuptyje. Net pasigirdo kalbų, kad buriamos neformalios iniciatyvinės grupelės, renkančios norinčiąsias eiti į spektaklį ir bent kiek pasipriešinti futbolo manijai.

 

Tuo tarpu spektaklyje vaidinančios aktorės sako nujaučiančios, kad šis pasirodymas Klaipėdoje bus tikrai ypatingas, nes tai bus ne tiesiog spektaklis, o galia bandanti pasipriešinti viso pasaulio vyrus vienijančiai jėgai – futbolui.

 

Todėl visos šešios aktorės, kurios dar yra ir mamos, ypač sveikins į spektaklį atėjusius stipriosios lyties atstovus. Bei, žinoma, juos sugebėjusias atsivesti moteris.

 

Komedija „Ša, kalba mamos!“ Klaipėdoje birželio 16 dieną, Žvejų kultūros rūmuose 19 val.


Daugiau apie komediją „Ša, kalba mamos!“ ir kitus „Idioteatro" spektaklius – www.idioteatras.lt

14. Jun 2010, 20:41

o aš galiu pasidžiaugti, kad jau buvau šiame spektaklyj😀 pakeliantis nuotaiką, kai ėjau, buvau nežmoniškai peršalus, tačiau spetaklio metu net ne kartą nesukosėjau😉

14. Jun 2010, 18:13

Labai ačiū Živile 😉 Na, reiks kalbint dabar mama 😛

14. Jun 2010, 17:58

O mamos, kaži kiek kainuoja bilėtas? reiktu man savo šeimynai pasiūlyti nuvykti 😀

14. Jun 2010, 17:26

nu as irgi laimejau bilietukus, o kiap juos pasiimti i spektakli, as kaune eisiu i si spektakli😃

vaidlina vaidlina 14. Jun 2010, 16:22

Oi, kaip man nepatinka futbolas, o vyras žiūri rungtynes... Negaliu pakęsti☹ mielai nulėkčiau į šį spektaklį😛