Lietuvių projekte, skirtame padėti sergantiems vaikams - šunys, 3D ir papildyta realybė

Lietuvių projekte, skirtame padėti sergantiems vaikams - šunys, 3D ir papildyta realybė

17. Feb 2020, 10:41 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Santariškių vaikų onkologijos skyriuje pristatytas interaktyvus socialinis projektas „Sharejoy“. Unikalaus projekto pagrindiniais veikėjais tapo šunys, atgyjantys ir prabylantys pasitelkus 3D ir papildytos realybės technologijas. Kiekvienas, įsigijęs „Sharejoy“ išmanųjį atviruką arba pasakų knygelę, gali paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis. Su projektu „Sharejoy“ supažindinti visuomenę projekto sumanytojai Allai Budrienei padėjo Liucina ir Tadas Rimgailos, Indrė Trusovė su vyru, Justė Zinkevičiūtė, Andrius Užkalnis  ir Fausta Marija Leščiauskaitė bei kiti.

Atvirukai ir pasakų knygutė su animuotais šunimis

Pirmieji išvysti nuotaikingus šunų portretus, išbandyti išmaniuosius atvirukus ir pasklaidyti pasakų knygutę, iš kurios puslapių iššoka personažai – šunys, galėjo Santariškių vaikų onkologijos skyriuje gydomi vaikai. Vėliau paroda bus pristatyta ir Kaune. 

Kaip pasakoja šunų portretų autorė ir projekto „Sharejoy“ iniciatorė fotomenininkė Alla Budrienė, projekto idėja gimė galvojant, kaip galima būtų praskaidrinti sunkiai sergančių vaikų kasdienybę, o pažangiausios technologijos projekte atsirado sutelkus bendraminčių komandą – iliustratorę ir 3D dizainerę Vilmą Šeškevičienę, rašytoją Moniką Štal ir kūrybininkę Liuciną Rimgailę, kurios prisidėjo prie „Sharejoy“ visiškai nemokamai.

„Žinau, kad vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis, nemažai laiko praleidžia ligoninėse, todėl pradėjau galvoti, kaip galima būtų praskaidrinti jų ir jų šeimų kasdienybę. Pirmiausia, kas šovė į galvą – juokingos šuniukų nuotraukos. Tačiau ne bet kokios, o gyvos. Laimei, idėją pavyko įgyvendinti su kaupu, nes netrukus atsirado šauni bendraminčių komanda. Drauge sukūrėme šunų portretus, įgarsintą 3D animaciją ir nemokamą išmaniojo programėlę, kuri padeda atgyti šuniukams ir atvirukuose, ir interaktyvioje pasakų knygelėje. Beje, šią knygą pristatysime ir artėjančioje Vilniaus knygų mugėje. Labai džiaugiamės, kad mums pirmą kartą pavyko įgyvendinti tokio masto interaktyvų projektą ir tikimės, kad tai tikrai ne paskutinis socialinis projektas, kuriame bus pasitelktos naujausios technologijos“, – pasakoja A. Budrienė.

Surinktos lėšos bus skirtos sergantiems vaikams

Dešimčiai portretų daugiausia pozavo dresuoti šunys, tarp jų ir vienas šuo terapeutas – Stafordšyro terjerė vardu Moonlight, kasdien padedanti žmonėms. Parodą interaktyviu pavidalu gali pamatyti kiekvienas, užsukęs į „Sharejoy“ svetainę https://www.sharejoy.lt.

Kaip pasakoja A. Budrienė, svarbiausias fotosesijos tikslas buvo pagauti juokingas šunų išraiškas. „Šiuo projektu pirmiausia siekiame palengvinti sunkiai sergančių vaikų būseną suteikdamos teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius. Tikime, kad teigiamos emocijos padeda greičiau sveikti. Tik vėliau atsirado mintis ir galimybės padaryti šį projektą platesnio masto ir suteikti progą kiekvienam prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams“, – pasakoja A. Budrienė.

Šiuo metu „Sharejoy“ išmaniuosius atvirukus su šunimis ir interaktyvią pasakų knygelę galima įsigyti oficialiame projekto tinklalapyje, taip pat „Liu Patty“ desertinėje Vilniuje. Netrukus „Sharejoy“ atvirukai ir pasakų knygelės pasirodys kitose prekybos vietose. Visos lėšos, surinktos iš atvirukų ir knygos pardavimų, bus skirtos Rimanto Kaukėno paramos grupei, padedančiai sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms.

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:19

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 17. Feb 2020, 14:18

Kaip šaunu! Jų puslapyje matau informacija tik ruošiama. Bet radau info, kad projektas bus knygų mugėje. Būtinai reikės aplankyti!