Junkitės į smagų žingsnių iššūkį – pastangų nedaug, o rezultatas akivaizdus!

Junkitės į smagų žingsnių iššūkį – pastangų nedaug, o rezultatas akivaizdus!

09. Feb 2021, 00:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

 

Nors dėl karantino ir spustelėjusio šaltuko vis dar daugiau laiko praleidžiame namie, itin svarbu neaptingti ir nepamiršti gyvybiškai svarbaus judėjimo. Tam puikiai tinka ir saugus pasivaikščiojimas namuose ir aplink namus. O kad būtų daugiau motyvacijos vaikščioti, prekybos tinklas „Iki“ skelbia smagų žingsnių iššūkį ir skatina rinkti žingsnius kartu su visa šeima.

„Sveikas gyvenimo būdas ir sveikatai palanki mityba yra neatsiejamos mūsų prekybos tinklo vertybės. Norime jas perteikti ir savo pirkėjams, parodyti, kad svarbu ugdyti tinkamus ne tik savo, bet ir vaikų įpročius, rinktis fizinį aktyvumą ir sveikesnius produktus. Todėl jau ne vienus metus rengiame ėjimo varžybas, o šiemet inicijuojame ir šeimų žingsnių iššūkį – juk pasivaikščiojimas yra puikus būdas užimti aktyvios veiklos pasiilgusios vaikus“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šiandien startuojantis „Smagus IKI iššūkis“ skatina visus šeimos narius daugiau judėti ir iki pavasario kiekvienam nueiti bent 200 000 žingsnių. Užsiregistravę eiti šiame iššūkyje #walk15 programėlėje ir šį tikslą pasiekę galės susikurti būtent savo šeimos iššūkį ir varžytis tarpusavyje. Tikimasi, kad net ir iššūkiui pasibaigus, šeimos nariai palaikys motyvaciją vaikščioti ir tai taps smagiu įpročiu.

Ėjimas – natūrali aktyvumo forma

Sporto entuziastė, programėlės #walk15 kūrėja Vlada Musvydaitė sako, kad judėjimas gerina ne tik fizinę būklę, bet pakelia ir nuotaiką, pagerina emocijas, o vaikščiojimas kartu su visa šeima – itin smagus laiko praleidimo būdas kartu.

„Pasivaikščioti su visa šeima namuose ar aplink namus – tikrai nereikia daug pastangų, užtenka tik motyvacijos. Vaikščiojimas – tikrai smagus visos šeimos laisvalaikio praleidimas, kurį neabejotinai lydi gera nuotaika, todėl labai norisi paskatinti visas šeimas prisijungti prie iššūkio“, – sako V. Musvydaitė.

Siekiant paskatinti kasdien nueiti vis daugiau, kiekvieną savaitę bus renkamas savaitės ėjikas. Jis bus išrinktas pagal tą savaitę surinktą žingsnių skaičių ir bus apdovanotas  specialiais „Iki“ prizais – daržovių ir vaisių krepšiais. Taip nueiti žingsniai pavirs sveikatai naudingais produktais.

Ėjimas yra viena natūraliausių žmogaus aktyvumo formų, kuri kūnui duoda ypač daug naudos. Be to, saugiai vaikščioti gali kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, Tik, žinoma, reikėtų įvertinti savo galimybes ir atstumą bei užsibrėžti kasdien nueiti šiek tiek daugiau žingsnių.

„Iki“ žingsnių iššūkio pabaiga – balandžio 24 d., kuomet planuojama surengti „IKI Ėjimo varžybos | Vilnius 2021“.