KONKURSAS: Pasiūlyk laidos temą ir laimėk prizą!

KONKURSAS: Pasiūlyk laidos temą ir laimėk prizą!

04. Jan 2017, 12:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Jau šį sekmadienį į ekranus grįžta pailsėjusi ir atsinaujinusi „Mamyčių klubo“ laida! Joje šeimininkaus nauja laidos vedėja - Indrė Morkūnienė, kuri augina beveik dešimties mėnesių Mariją Barborą. 

Skelbiame konkursą ir kviečiame pasidalinti savo idėjomis, kokios temos jus domintų. Apie ką norėtumėte jog sukurtumėme siužetus, kokius specialistus ar žinomas mamas pakalbinti, kur nuvykti ir ką išbandyti!

Pirmadienį vienai dalyvei už įdomiausią temą padovanosime Jūsų mažyliui - Huggies sauskelnės pasirinktinai!

20161228123120-35841.jpg

indre27 indre27 07. Jan 2017, 13:58

Vaiko mityba nuo 2 metuku. Kokia teikti pagalba uzspringus. Ir aktualiausia tema skiepai.

Sonrisita Sonrisita 07. Jan 2017, 13:25

Kritinis mąstymas - kaip ugdyti ikimokyklinukų kritinį mąstymą? Kokia veikla, žaislai, žaidimai įtakoja tai patiems mažiausiems? Kaip sukelti susidomėjimą galbūt pirmiausia ugdant kitus vaiko gebėjimus?

Tamsos baimė, kaip ją įveikti?

Vytulka Vytulka 05. Jan 2017, 00:22

- Pasmukusi gimda po gimdymo, pasekmės, kaip atstatyti, kokius pratimus daryti ir t.t.
- 2-3 metų krizė, kaip reaguoti į konkretų netinkamą vaiko elgesį, pvz.: kai mėto daiktus specialiai, ką nors laužo, ko norz nori, bet negauna ir t.t.
- Vaikų baimės ir kaip jas įveikti.

floryte floryte 04. Jan 2017, 23:36

Kaip parinkti taikliausią gydymą pagal CRB kraujo tyrimą?...Tai itin aktualu sergant peršalimo ligomis, kai vaikas stipriai karščiuoja ne vieną dieną. Ar CRB 4o ar 140, mūsų vaikui visada skiriami antibiotikai. O jei vaikas linkęs kiekvieną mėnesį sirgti peršalimo ligomis su aukštu CRB ir dideliu karščiavimu?...Ar taip nėra sukuriamas užburtas ratas: peršalimas-antibiotikai-vėl peršalimas, nes antibiotikai susilpnino imunitetą...

floryte floryte 04. Jan 2017, 23:05

Mergaitė nori būti berniuku, ir - atvirkščiai. Kokiu amžiaus tarpsniu ir iki kokios ribos tai yra normalu, o kada - jau verta sunerimti? Kaip teisingai elgtis tėvams, auginant vaiką su tokiu polinkiu?

Grumbolciki Grumbolciki 04. Jan 2017, 22:56

Plaukučių priežiūra nuo 1metukų😀 įdomi specialistų nuomonė,ar reikia pakirpti?kokias priemones geriausia naudoti?kokiomis šukomis šukuoti?Įvairūs užsiėmimai su vaikučiais ką gero ir naudingo nuveikti😀

V&A mamytė V&A mamytė 04. Jan 2017, 22:19

O mums labai LABAI aktuali tema būtų apie kreivai augančius jau nuolatinius dantukus (ši tema aktuali ikimokyklinio amžiaus vaikus auginančioms mamoms 😀 Domintų kelių specialistų nuomonė, patarimai. Ar verta pirkti dantų treinerius (kurių reikia 3, o vieno kaina apie 100 e.) kokia dar pagalba galima, ar laukti kol sudygs visi nuolatiniai dantys, bet tai bus tik apie 16 metus, kai jau susiformuos sąkandis ir tada dėti briketus. Ar yra valstybės finansuojama? Įdomu viskas viskas išsamiai.

Deivės Mama Deivės Mama 04. Jan 2017, 17:36

Prièmimo į valstybinį darželį sąlygos ir kiti formalumai. Patarimai renkantis privatų darželį. Užsiėmimų mamoms su kūdikiais pasiūla. Žindymui draugiškos aplinkos situacija Lietuvoje. Grįžimas į darbą po vaiko priežiūros atostogų: kaip tam pasiruošti, koks darbdavio požiūris.