Konkursas: Laimėk DiamondClean 9000 elektrinį dantų šepetėlį su programa!

Konkursas: Laimėk DiamondClean 9000 elektrinį dantų šepetėlį su programa!

18. Aug 00:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kūdikio žindymo laikotarpis yra be galo gražus, ypatingas ir tuo pačiu kupinas nerimo. Dar besilaukdama moteris svarsto, ar galės ir mokės tinkamai žindyti, ar užteks kūdikiui pieno. Na o pirmosomis dienomis ir savaitėmis po gimdymo, kai viskas iš tiesų vyksta, mama dar labiau nerimauja, ar kūdikis pakankamai pasisotino ir pan.

Dažnai būsimoms mamoms labai padeda nėštumo ir gimdymo kursai, kuriuose gauna nemažai naudingos informacijos, ką tik pagimdžiusiai mamai neretai padeda žindymo specialisto patarimas ar partnerio, draugės, mamos padrąsinimas, tačiau pasitaiko situacijų, kai dėl įvairių problemų maitinti krūtimi vis tiek nepavyksta.

Dalyvaukite konkurse ir papasakokite apie savo unikalią žindymo patirtį, pasidalinkite tiek teigiamomis, tiek mažiau sėkmingomis istorijomis. Jūsų laukia neįtikėtinai puikus prizas!

KONKURSO PRIZAS

DiamondClean 9000

Sonic elektrinis dantų šepetėlis su programa

Kaip dalyvauti konkurse?

  • Užsukite į Mamyčių klubo Facebook ar Instagram paskyras (galite dalyvauti abiejose - taip padidinsite savo galimybes laimėti);
  • Komentaruose pasidalinkite savo žindymo patirtimi.
  • Nepamirškite sekti Mamyčių klubo FB ir IG paskyrų, kad sužinotumėte daug naudingos informacijos apie laukimosi laikotarpį, gimdymą bei vaikučio vystymąsi.

Rugpjūčio 20 dieną burtų keliu išrinksime vieną laimingąją tarp visų Facebook ir Instagram dalyvių.