Klausk akušerės Marijos Mizgaitienės apie nėštumą, kūdikio priežiūrą - ir gauk išsamų atsakymą!

Klausk akušerės Marijos Mizgaitienės apie nėštumą, kūdikio priežiūrą - ir gauk išsamų atsakymą!

09. Jan 2019, 06:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Planuojant šeimą, besilaukiant kūdikio ir jo susilaukus, net neabejojame, iškyla begalė klausimų, ypač pirmą kartą. Tačiau ir laukiantis antrojo, trečiojo, rodos, klausimų nemažėja :) Tad kviečiame drąsiai klausti to, kas jums šiuo metu rūpi.

Jūsų situacijas ir klausimus išsamiai komentuos didelę patirtį turinti akušerė MARIJA MIZGAITIENĖ. 

20180918161034-27242.jpg

Susipažinkime:

Esu Marija Mizgaitienė. Pagal specialybę esu akušerė ir vaikų bei tėvelių sveikatos priežiūros specialistė. O gyvenime esu žmona, mama, tinklaraštininkė ir, rodos, amžina studentė.

Tiksliai nepamenu, kada nusprendžiau tapti AKUŠERE. Vaikystėje, kaip ir daugelis, svajojau būti gydytoja. O kai studijų metu susipažinau su moters ir vaiko sveikata, galutinai supratau, kad noriu savo ateitį sieti būtent su akušerija.

Kai pradėjau dirbti ligoninėje, pamačiau, kad daugelis moterų tiesiog netiki lengvu gimdymu, o būsimi tėveliai nė nenumano, kaip gali padėti savo žmonoms. Tapusi mama supratau, kad vaiko laukimas ir auginimas gali ne tik kelti nerimą, bet ir bauginti. Diskusijos socialiniuose tinkluose tiesiog „verda“ ir, deja, patarimai ne visada būna teisingi. Tam kad padėti būsimiems ir esamiems tėveliams įkūriau tėvystės mokyklą "SUMANI MAMA", jau 8 metus organizuoju įvairius renginius, vedu seminarus, rašau edukacinius straipsnius ir ruošiu mamytes bei tėvelius naujiems gyvenimo etapams. 

Kartu su kitais Lietuvos medikais parašiau analogų neturinčia knygą „Nėštumo ir vaiko priežiūros vadovas“.  Išleidau e-knygą „Baimės įtaka gimdymui“. 

Noriu kiek įmanoma padėti besilaukiančioms, laukiantiems ir jau tapusiems tėveliais. Todėl atvirai dalinsiuosi savo žiniomis ir patirtimi. 

Tad Marijos galite klausti apie tai, kas jus domina apie nėštumą, gimdymą, žindymą, pogimdyvinį laikotarpį, naujagimio priežiūrą.

Klausimus rašykite redakcija@mamyciuklubas.lt arba užsukę į virtualią platformą Klausimai-atsakymai (rašydami klausimus ne tik papasakokite apie savo situaciją, tačiau ir nurodykite savo tikslesnius duomenis, pvz. kokiame nėštumo trimestre esate, arba, jei domina vaikučio sveikata ir priežiūra, koks jo amžius, svoris ir pan.)

Kaip galite naudotis šia platforma:

  1. Spauskite nuorodą www.mamyciuklubas.lt/klausimai-atsakymai  ir rašykite savo klausimą
  2. Jeigu reikia, įkelkite ir nuotrauką, kuri padės akušerei geriau pakomentuoti problemą 
  3. Klausimai anoniminiai
  4. Atsakymai bus publikuoti ir visų matomi Mamyčių klubo svetainėje. 

Svarbu! Akušerės atsakymai yra informacinio pobūdžio! Jie nepakeičia vizito pas gydytoją.

Prašome susipažinti su platformos naudojimosi TAISYKLĖMIS!

20180918160544-73893.jpg