Kalėdos su LEGO Advento kalendoriais ateina  greičiau

Kalėdos su LEGO Advento kalendoriais ateina greičiau

19. Nov 2018, 08:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Kalėdų laukimas - ypatingas metas visame pasaulyje. Parduotuvių vitrinose  ir gatvėse ima spindėti lempučių girliandos, namai pakvimpa imbieriniais sausainiais, vaikai su jauduliu širdyse rašo laiškus Kalėdų seneliui ir kas rytą atsikėlę bėga pasižiūrėti per langą, ar dar neatėjo baltos Kalėdos…

Iš tiesų, maži Kalėdų stebuklai vaikų laukia kiekvieną dieną naujuose LEGO® Advento kalendoriuose. Kas rytą atvėrę po naują LEGO® City, LEGO®Star Wars ar LEGO® Friends kalendoriaus langelį, mažieji kūrėjai ras po šaunų konstruojamą siurprizą, tad skaičiuoti dienas iki švenčių bus smagiau.

Kokie siurprizai laukia LEGO advento kalendoriuose?

LEGO® City advento kalendorius 

20181114153023-89633.jpg

Šventės ateis greičiau su šiuo smagiu  LEGO® City“ advento kalendoriumi. Jame yra 24 skirtingos sukonstruojamos dovanėlės, po vieną kiekvienai dienai:  kosminis keltas, lenktyninis automobilis, skraidyklė, robotas, Kalėdų eglutė, sunkvežimis monstras ir dar daugiau. 

LEGO® Star Wars™ advento kalendorius 

20181114153038-39654.jpg

Žvaigždžių karų sagos gerbėjai laukti švenčių gali ir ...keliaudami  po galaktiką su LEGO® Star Wars advento kalendoriumi, kurio langeliuose paslėptos LEGO minifigūrėlės, žvaigždėlaiviai, transporto priemones ir ne tik. Atvėrę visas kalendoriaus slaptas dureles ir sukonstravę visus aptiktus siurprizus, vaikai galės kurti istorijas pagal savo sugalvotą scenarijų dykumoje ir ledo planetoje. Su šių metų kalendoriumi šventės ateis greičiau nei kelionė į kitą galaktiką. 

LEGO® Friends advento kalendorius

20181114153050-95331.jpg

Laukti  švenčių su  LEGO® Friends advento kalendoriumi – tikras smagumėlis! Kasdien už naujo langelio laukia siurprizas: konstruojamas žaisliukas, kuris tiks šventiškai puošti savo kambarį ar eglutę  LEGO Friends stiliumi! Kalendoriuje slypi 24 šventiniai  žaisliukai, kurie atspindi kiekvieną iš 5 Hartleiko draugių.

Gruodžio 25 dieną apsilankę adresu LEGO.com/friends atrasit dar daugiau siurprizų! Laukti švenčių, kurti Kalėdinę nuotaiką ir stebuklus daug smagiau su visa šeima!

KONKURSAS FACEBOOKE->>

Dalyvauk ir laimėk pasirinktą Advento kalendorių!