Kalėdinė mugė „Angelų vaikai – su meile Jums”

Kalėdinė mugė „Angelų vaikai – su meile Jums”

10. Dec 2009, 00:00

 

Savo sukurtais darbeliais iš stiklo, molio, medžio, siūlų šį šeštadienį prekiaus Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų vaikai Vilniaus Mokytojų namuose.

 

Tradicinė Kalėdų mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“ suburs vaikus su negalia iš visos Lietuvos. Kasmet į šią gražią šventę suvažiuoja apie 200 neįgaliųjų vaikų, kurie atveža vis įdomesnių, kartais net garsių menininkų kūriniams prilygstančių darbų.

 

Visi už darbelius gauti pinigai atitenka patiems autoriams. Parodoje dalyvaus 25 specialiųjų ugdymo įstaigų auklėtiniai.

 

{pic:1}

 

Vaikai iš specialiųjų mokyklų kasmet renginio globėjos Rimantės Šalaševičiūtės prašo perduoti savo rankomis kurtas dovanėles žinomiems Lietuvos žmonėms. Šį kartą kontrolierė pasiūlė iš anksto pasakyti, kokiems žmonėms mokyklą atstovaujantys vaikai norės įteikti dovanėlę, kad būtų galimybę pakviesti nurodytus žmones asmeniškai atsiimti dovanas.

 

Daugiausia vaikų rankomis kurtų dovanų sulauks Nomeda Marčėnaitė.

 

Į vaikų sudarytą dovanų gavėjų sąrašą pateko Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, taip pat sportininkai Virgilijus Alekna ir Žydrūnas Savickas, dainininkai Radžis, Karina Krysko, Mino, Žilvinas Žvagulis, Seimo nariai – Valentinas Stundys, Algimantas Salamakinas, Julius Dautartas ir Juozas Oleka.

 

Ši Kalėdinė mugė – paroda vyks šį šeštadienį, gruodžio 12 dieną, 11 – 16 val. Vilniaus Mokytojų namuose

10. Dec 2009, 19:49

Labai džiugu, kad nepamirštami ir šie vaikučiai 😀 Tikrai jei būčiau Vilniuje ir aš nueičiau... 😀

10. Dec 2009, 18:35

buciau vilniuje tikrai aplankyciau... saunu kad ir likimo nuskriausti vaikai nepamirstami

10. Dec 2009, 11:58

Smagu, kad šiais sumaterialėjimo laikais atsiranda žmonių , suteikiančių likimo nuskriaustiems vaikams džiaugsmo ir galimybę save išreikšti

10. Dec 2009, 10:51

Džiugu, kad ir likimo nuskriaustiems vaikams yra galimybė jaustis pripažintais, neatstumtais, ir beabejo, kad yra gerų žmonių 😉

10. Dec 2009, 10:22

tikiuos daug zmoguciu aplankys sia muge 😀