Kalėdinė iniciatyva - Dovanoju pasaką

Kalėdinė iniciatyva - Dovanoju pasaką

01. Dec 2010, 08:30

 

Artėja...  Artėja vienas iš nuostabiausių metų laikotarpių, kada pasipuošia gatvės, namai, ryškiomis spalvomis vilioja parduotuvių vitrinos, kada žmonės šypsosi, atleidžia, supranta...

 

Mes, suaugusieji, nuolat skubantys, dirbantys, dažnai užmirštame, nepastebime, ką išgyvena ir ko laukia mūsų mažieji. Šiuo Advento laikotarpiu jų širdutės daužosi stipriau išgirdusios šnaresį ar kuždesį – juk greit Kalėdos!

 

Kažkur slapstosi Kalėdų Senelio nykštukai, elfai, kurie „viską mato ir girdi“! Kiek nerimo! Ar įsivaizduojate?

 

Kaip smagu tamsų žiemos vakarą susėsti visiems drauge ir prieš miegą paskaityti pasaką. Pasaką, kuri nuramintų mažąjį, o mamos ar tėčio šypsena sušildytų. Juk vaikai TAIP mėgsta klausytis sekamų pasakų, vartyti pasakų knygas!

 

Deja, ne visi turi tokią galimybę. Todėl darželio „Klaužada“ vaikai, auklėtojos ir tėveliai kviečia visus geranoriškai prisidėti prie kalėdinės iniciatyvos „Dovanoju pasaką“.

 

Padovanokime pasakų knygelių sunkiai besiverčiančioms, daugiavaikėms šeimoms, kurios augina mažamečius vaikus. Klaužada įsipareigoja visas surinktas knygas išdalyti tokioms šeimoms, o visus, dovanojančius Pasakas, pradžiuginti „klaužadiškais“ skanėstais.

 

Knygas galite atvežti į darželį „Klaužada“. Mielai priimsime, susipažinsime, darželiuose vaikučiai galės smagiai pažaisti.

 

Vilniečiai, jei darbai neleidžia ištrūkti, skambinkite, Klaužada ir pats atvažiuos pas Jus!

 

Knygeles rinksime gruodžio 1 - 20 dienomis.

 

Vaikų darželis

 „Klaužada“

Koklių g. 2 , Vilnius

8 674 74990